1000₺ klavye ve kulaklık önerisi

oguz350

Kilopat
Daha fazla  
Minimal düzeyde üstüne çıkabilirim. Bütçe 1000₺ hem kulaklık hem de klavye ihtiyacım var. Simdiden teşekkür ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

Klavye olarak farklı alternatiflere bakılabilir.

Minimal düzeyde üstüne çıkabilirim. Bütçe 1000₺ hem kulaklık hem de klavye ihtiyacım var. Simdiden teşekkür ediyorum.

Onerin icin tesekkur ederim ama ben mekanik klavye istiyorum.fiyatina gore iyi performans verecek dayanikli bir seyler var mi baska hocam?

Rampage almayın derim. Amazonda %60 boyutlu mekanik klavyeler var oldukça kaliteli. Onlara bir göz atmanızı tavsiye ederim.
500 ₺ bandinda bulabilir miyim?

Onerin icin tesekkur ederim ama ben mekanik klavye istiyorum.fiyatina gore iyi performans verecek dayanikli bir seyler var mi baska hocam?

500 ₺ bandinda bulabilir miyim?
Hocamın da dediği gibi sadece oyun için ise %60 öneriyorum. 500tl klavye +100tl ithalat ücreti depozitosu ile 600tl civarında oluyor yurtdışından geldiği için.

%60 olur mu yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yazılımla ugrasmiyorsan çok bir fark olmaz kullanım açısından?
Hocam %60 nedir hicbir fikrim yok valla. Ben oyun oynamak icin kullanacagim ilk masaustu bilgisayarim olacak laptop kullandim yillarca. İyi hissettirsin dayanikli olsun mekanik olsun bana yeter bi de kucuciuk olmasin

Yeni konular

Geri
Yukarı