1000 MBPS destekli Wi-Fi adaptörü önerisi

mchtklb

Centipat
Daha fazla  
Evimde 1000MBPS internet var. Desktop bilgisayarımda kullanmak üzere 1000MBPS destekli, rekabetçi oyunlarda ping stabilitesi sağlayan ve kopmalar yaşatmayacak bir adaptör arıyorum. Halihazırda kullanan ve öneren kişiler fikrini paylaşırsa çok sevinirim.

Evimde 1000MBPS internet var. Desktop bilgisayarımda kullanmak üzere 1000MBPS destekli, rekabetçi oyunlarda ping stabilitesi sağlayan ve kopmalar yaşatmayacak bir adaptör arıyorum. Halihazırda kullanan ve öneren kişiler fikrini paylaşırsa çok sevinirim.

Ethernet kullanın en sağlıklısı.

Normal internet kullanabilirsin, altyapın iyiyse pingin de iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping stabilitesi için Ethernet öneririm, CAT 6 Ugreen önerebilirim, Wi-Fi ile tam alamazsınız o değerleri.

500 liraya kadar çıkabilirim hocam.
Ethernet kullanın en sağlıklısı.
Ethernet kablom var hocam, evin ortasında kablo gezinmesini istemediğim için adaptör önerisi istedim.
Ping stabilitesi için Ethernet öneririm, CAT 6 Ugreen önerebilirim, Wi-Fi ile tam alamazsınız o değerleri.
Yukarıda belirttiğim gibi ethernet kablom var hocam. Wifi adaptörü önerisi arıyorum, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı