1000 TL altına mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000
AK68030 kodu ile 21 dolara düşüyor 600 tl civarı. 1k'yı nasıl alabilirim?

Amazondan öneririz hocam sorun değil.

RGB ve yazılım,Huano Switch,PBT keycaps. Normal alımda 920 nays ile 750 küsüre geliyor.
Farkları belli, AK680 ile karşılaştırmaya gerek yok derim.

TKL lazımsa TKL de öneririm. EK75 sandığın kadar iyi bir klavye değil TR'den 1k civarına TKL olarak alınabilecek bir klavyeydi zaten zam yedi 1400 tl şuan.
Onu bende biliyorum, zaten zam gelmeden önce söyledim. EK75'i satın aldım, kanalıma videosunu atarım.

AK680'den iyidir. Daha softwaresi yok ve ne switch olduğu belirsiz fakat EK75'te öyle. Zam gelmeden önce EK75 almalıydı konu sahibi..

Hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler fakat daha bilindik markalar veya sitelerden klavye bakıyorum
Hocam ConnectGame güvenilir bir site, ürünü sağlam bir şekilde yolluyorlar. Garanti kısmında bir kaç insan mağdur. Onlardan XM2WE adlı fare aldım, Yurtiçi kargoya teslim ettiler. Onda bir problem yoktu, size EK75 önermiştim keşke alsaydınız zam yedi. Bende o klavyeyi aldım kanalıma videosunu yayınlayacağım. 1k iken önermiştim, şuan 1.4k..

Onu bende biliyorum, zaten zam gelmeden önce söyledim. EK75'i satın aldım, kanalıma videosunu atarım.

AK680'den iyidir. Daha softwaresi yok ve ne switch olduğu belirsiz fakat EK75'te öyle. Zam gelmeden önce EK75 almalıydı konu sahibi..
EK75 pro olsa tamam da düz EK75 çok iyi bir klavye sayılmaz.

AK680'in yanında EK75 oyuncak gibi kalır. EK75 rainbow backlit ABS keycap 50m dream switchler ile geliyor.

AK680 3 pin hot swappable destekli huano switchler,ABS kasa PBT keycap ile geliyor. Ayrıca EVA foam ve PP de cabası. Her türlü daha iyi bir klavye AK680.

Dediğinize katılmıyorum. Birkaç saniye sonra tarifenizden mesaj bırakabilirsiniz.

AK680 promosyon koduyla daha ucuza geliyor, EK75 ise 1k fiyatıyla her halükarda iyiydi.
EK75'in AK680'e kıyasla iyi olduğu hususları sıralar mısınız?

AK680'e hotswap olması bir artı kazandırıyor. Ayrıca ABS materyal deniliyor, ama bir inceleme videosu dahi yok. Software desen o da yok..

AK680'in yanında EK75 oyuncak gibi kalır. EK75 rainbow backlit ABS keycap 50m dream switchler ile geliyor.

AK680 3 pin hot swappable destekli huano switchler,ABS kasa PBT keycap ile geliyor. Ayrıca EVA foam ve PP de cabası. Her türlü daha iyi bir klavye AK680.

EK75'in AK680'e kıyasla iyi olduğu hususları sıralar mısınız?
Yukarıda alıntılamadığım mesaj farklarını bulabilirsiniz.

- AK680 Hotswap olması +
- AK680 Software olmaması -
- AK680 Bilindik, inceleme videosu olmaması -
- AK680 Switchleri ne olduğu belli olmaması -

- EK75 Hotswap olmaması -
- EK75 Software olması +
- EK75 Bilindik, inceleme videosunun olması -
- EK75 Switchleri ne olduğu belli olmaması + (nötr)
- EK75 Yanlarında RGB olması + (benim için, fakat pek bir şeye yaramaz)

Sondaki madde de arada kaldım, sebebi ise dream switchler DAREU adlı markanın kendi bastığı switchleri..

Ne kadar iyidir? Ne kadar kötüdür? Bilemiyorum incelemesini gelince paylaşırım. Şu haliyle fiyat olarak tartışılır.

AK680'e hotswap olması bir artı kazandırıyor. Ayrıca ABS materyal deniliyor, ama bir inceleme videosu dahi yok. Software desen o da yok..
Dareu'da da software yok? :D. ABS yazanı kasa kalitesi sanmıştım ama keycapler de abs imiş yine de EK75'ten daha iyi bir kaliteye sahip garantisini verebilirim. %75 ve knob'u olduğu için EK75 daha iyi olmuyor.

Geri
Yukarı