1000 TL klavye tavsiyesi

gokhan1799a

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, fotoğraftaki klavyeyi kullanıyorum artık elime küçük gelmeye başladı ve numpad tuşları da yok.
1000TL'ye kadar önerebileceğiniz klavye var mı?
Rampage marka RGB ışıklı klavye gördüm 860TL fakat yorumlar pek iç açıcı değildi.

Screenshot_20240502_224415_Trendyol.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, fotoğraftaki klavyeyi kullanıyorum artık elime küçük gelmeye başladı ve numpad tuşları da yok.
Rampage marka RGB ışıklı klavye gördüm 860TL fakat yorumlar pek iç açıcı değildi.

Eki Görüntüle 2185074
Vay be bu klavye 1000 tl olduysa işimiz kötü. Hocam bu fiyat bandına büyük mekanik klavye bulmanız zor.

Eki Görüntüle 2185074
12 Haziran'ı beklerseniz daha iyi şeyler bulabilirsiniz.

Yurtdışı pek güvenmiyorum ve ulaşması uzun sürüyor hocam, başka alternatif var mı bildiğiniz ?

Vay be bu klavye 1000 tl olduysa işimiz kötü. Hocam bu fiyat bandına büyük mekanik klavye bulmanız zor.
Valla sorma hocam bende şaşırdım, zamanında uyguna almıştım.

Yurt dışı pek güvenmiyorum ve ulaşması uzun sürüyor hocam, başka alternatif var mı bildiğiniz?

Vallahi sorma hocam bende şaşırdım, zamanında uyguna almıştım.

Bulamazsın hocam RK61 almıştım ben bugün geldi güzel duruyor o attığın klavye alınmaz sen 500 600 daha ekleyebilirsen dediğimi alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı