1000 TL oyun için kulak içi kulaklık tavsiyesi

Doğru o 3.5 mm değildi ozaman en mantıklı seçenek Chu 2 ayrıca kablo almak oluyor bian kafam karıştı.

Ayrıca aldığınız satıcı zaten kulaklığın Official satıcısı olacak garanti konusunu da dert etmezsiniz.
Peki aklıma takıldı. usb-c destekli bir hub alırsam ses kartına gerek duymadan bunu kullanabilrimiyim?

Şimdi fark ettim de bendeki hubın arkasında bir usb-c girişi var ama type-c bi kulaklık takınca ses vs. Vermiyo. Giriş bozuk mı yoksa girişin kullanım amacı başka bir şey mi? (Güç sağlamak vs.)

Dosya Ekleri

• IMG_1675.jpeg
    IMG_1675.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 8
Genelde evet güç sağlamak için oluyor o girişler hublarda. O yüzden ikileme kaldım bende mikrofonlu birşey istiyorsanız Type-C'ye dönüyor IEM kulaklıklar ama malesef onu dönüştürecek bir dönüştürücü de yok piyasada.

Peki şu tarz bi dönüştürücü iş görmez mi Jiu daki hem stereo ses hem de mikrofon için?

Bir de USB Hub > USB to Type C > Kulaklık bağlantısı gecikmeye veya performans düşüşüne sebep olur mu?

Resmi distr. sitesinde böyle bir ibare var bilemedim.
1714919280230.png

Peki şu tarz bi dönüştürücü iş görmez mi Jiu daki hem stereo ses hem de mikrofon için?

Bir de USB Hub > USB to Type C > Kulaklık bağlantısı gecikmeye veya performans düşüşüne sebep olur mu?

Resmi distr. sitesinde böyle bir ibare var bilemedim.
Eki Görüntüle 2187700
Performans düşüşüne veya gecikmeye bir problem oluşturucağını düşünmüyorum evet bu kullanılabilir.

İyi bulmuşsunuz bu kullanılabilir.

Tamamdır desteğiniz için çok teşekkür ederim. iyi günler

Jiu nasıldır peki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İncelemelere burdan bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı