1000 TL PC gamepad önerisi

Mert K Yilmaz

Femtopat
Daha fazla  
PC için gamepad lazım, bütçe maksimum 1000TL. Çoğunlukla multiplayer Elden Ring oynuyorum.

Tercihler: Kablolu, çapraz analog(Xbox), titreşim önemli değil

Bazı seçenekler: Çakma veya orijinal Xbox 360 kolları, Frisby FGP-230u, Logitech F310.

Frisby fiyat olarak aşırı uygun fakat inceleme bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC için gamepad lazım, bütçe maksimum 1000TL. Çoğunlukla multiplayer Elden Ring oynuyorum.

Tercihler: Kablolu, çapraz analog(Xbox), titreşim önemli değil

Bazı seçenekler: Çakma veya orijinal Xbox 360 kolları, Frisby FGP-230u, Logitech F310.

Frisby fiyat olarak aşırı uygun fakat inceleme bulamadım. Önerilerinizi bekliyorum.

1 hafta önce 779 TL'ye mediamarktan F310 aldım gerçekten çok rahat ve güzel bir kol tavsiye ederim çakma Xbox kolu önermem arkadaşım aldı 7 ay sonra bozuldu.

Bütçeyi biraz daha zorlayın isteklerinizi karşılayacak güzel bir model.
Önerin için teşekkür ederim güzel gözüküyor fakat kablolu istediğimi belirttim ve maalesef limitimin üstünde.

1 hafta önce 779 TL'ye mediamarktan F310 aldım gerçekten çok rahat ve güzel bir kol tavsiye ederim çakma Xbox kolu önermem arkadaşım aldı 7 ay sonra bozuldu.
Teşekkür ederim. Muhtemelen logitech ile ilerleyeceğim, tercihlerimden biri olan çapraz analogda kontrol daha rahat olsada piyasada ucuz ve düzgün çapraz analog kol bulunmuyor.

Geri
Yukarı