1000 TL'ye mouse pad önerisi

Bütçe
1000
Hocam bunu gördüm ama hem yorumu yok hem de tasarımını hiç mi hiç beğenmedim.

Wraith'in mouse padleri iyi oluyor. Yeni çıktı bu da. Yorum o yüzden yoktur. Desenini ben beğenmiştim. X-Raypad'e baktıktan sonra hele... En azından şöyle bir tasarım yok;

Wraith'in mouse padleri iyi oluyor. Yeni çıktı bu da. Yorum o yüzden yoktur. Desenini ben beğenmiştim. X-Raypad'e baktıktan sonra hele... En azından şöyle bir tasarım yok;

Tasarım farketmez açıkçası kalitesinde bakıyorum ben.

@Xantern Hocam sonuç olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Merhaba. %70 Speed %30 Control bir mouse pad arıyorum. En az 40x40, aklımda Lamzu enargon vardı ama stoku bitmiş.

@Wix0 @Xantern
Belirttiğiniz fiyat bandında en iyi ürün Wraith'in Spirit of Aim padi uygun olacaktır.
Razer Strider (Amazon'da ara ara güzel fiyatlara görüyorum)
LGG Venus Pro (Bütçeyi aşıyor ama belki 2.el vs bulunabilir)

Belirttiğiniz fiyat bandında en iyi ürün Wraith'in Spirit of Aim padi uygun olacaktır.
Razer Strider (Amazon'da ara ara güzel fiyatlara görüyorum)
LGG Venus Pro (Bütçeyi aşıyor ama belki 2.el vs bulunabilir)
Hocam ilk dediğinizin tasarımı çok kötü.
İkincisi için beklemek lazım
üçüncüsü lethal.gg de 37 dolar buna kargo gümrük dahil mi?
Yani 1000tl bütçeyle istediğimi bulamamak biraz üzücü.

Hocam ilk dediğinizin tasarımı çok kötü.
İkincisi için beklemek lazım
üçüncüsü lethal.gg de 37 dolar buna kargo gümrük dahil mi?
Yani 1000tl bütçeyle istediğimi bulamamak biraz üzücü.
Venus Proyu oradan o fiyatlara satın alamazsınız. TR'den 2.el bulabilirsen bir ihtimal alabilirsin o fiyatlara. Bütçenizin üzerinde bir mousepad.

Razer Strider iyidir fakat yakalamak için sürekli bakmalısınız.
Aqua Control 2 olabilir o bütçeyle o da hibrit güzel bir mousepad ama Strider veya Venus Pro kadar hızlı değil. Bence gayet her oyuna uygun bir pad onu da belirteyim.

Bütçeyi arttırabilirim derseniz Aqua Control Pro Neon modelini öneririm. Poron base türü yeni bir base yapmışlar. Hız olarak ise Neon modeli en hızlı modellerden birisi.

Veya cordura tarzı bir pad uygun derseniz Klasse MPC480 olabilir. Kişisel olarak kullanmadım ama cordura padler gerek hızı gerekse dayanıklılığı iyi oluyor. Biraz araştırıp kullanıcı yorumlarıyla ona da yönelebilirsiniz. Seçim artık size kalmış. Bir kaç opsiyon sundum.

Günümüz şartlarında 1000 TL premium bir pad için ne yazık ki biraz yetersiz kalıyor. Dolar kuru sebebiyle 2000 TL bantlarına çıkmak gerekiyor.

Geri
Yukarı