1000 TL'ye Razer DeathAdder V3 Pro için mouse pad önerisi

Bütçe
1000

DettIaf

Centipat
Daha fazla  
1600 DPI, CS2 fare hassasiyetim 1.40- Valorant ise 0,452. Bu sense ve fareye uygun 1000 TL'ye kadar mouse pad önerir misiniz?

Amazon.com.tr bu nasıldır bilginiz var mı? Aklım bunda kaldı. :D
GSR ve GSR 2 control padler arasında en yavaşlardan diyebilirim. Siz biraz hızlı bir kullanım senaryosu istiyorsunuz. Size gelmez diyemem, denemelisiniz. Fakat bu kadar ücret ödemeyi düşünüyorsanız 100 lira farkla GSR 2(Logo full kırmızı) olanı tercih ediniz.

Gsr ve gsr 2 Control padler arasında en yavaşlardan diyebilirim. Siz biraz hızlı bir kullanım senaryosu istiyorsunuz. Size gelmez diyemem, denemelisiniz. Fakat bu kadar ücret ödemeyi düşünüyorsanız 100 lira farkla gsr 2(logo Full kırmızı) olanı tercih ediniz.

Araştırdığım kadarıyla gsr masada sabit durmuyormuş, bununla ilgili çok şikayet okudum ve o yüzden vazgeçtim. SteelSeries QCK ve heavy arasında kaldım. Ama heavynin de masayı kaplayanları yurt dışından çok geç geliyor. Steelseries Qck XXL Gaming Mouseoad - Diablo IV Edition fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Steelseries Qck XXL en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu nasıl sizce?

Araştırdığım kadarıyla gsr masada sabit durmuyormuş, bununla ilgili çok şikayet okudum ve o yüzden vazgeçtim. SteelSeries QCK ve heavy arasında kaldım. Ama heavynin de masayı kaplayanları yurt dışından çok geç geliyor. Steelseries Qck XXL Gaming Mouseoad - Diablo IV Edition fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Steelseries Qck XXL en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu nasıl sizce?
Bu ürünler asla bu paraları hak etmiyor. Aşağıda linklediğim ürünü alıp geçebilirsiniz. Veya bütçe yükseltebilirseniz Artisan Zero - LGG Saturn Pro gibi seçenekleri önerebilirim. Bana sorarsanız linklediğim ürün gayet güzel ve keyifli.

Geri
Yukarı