10000 TL robot süpürge önerisi

sergun

Hectopat
Selamlar, 10.000 TL'ye kadar bir robot süpürge arayışındayım. Çok ekstrem özellikler arayışım yok ancak hiçbir sorun çıkarmamasını istiyorum. TCL Sweeva 6000M alacaktım ancak fırça sıkışma hatalarını görünce vazgeçtim.

Mop yapması gerekiyor, çok iyi olmasa da olur.

Şu anda bu iki model arasındayım. İkisi de aynı fiyat. RV20 Mop Plus çöp istasyonuyla beraber geliyor ki olmasa da olur, çok sorun değil. S10'un çekiş gücü biraz daha yüksek ve lidarın yanında AI kamerası da var.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sorun çıkartmasın istiyorsanız Xiaomi ve alt markaları alacaksınız. Yüzbinler sattılar. Çok sık destek alıyorlar ve yedek parçası da çok ve ucuz. Yan markaları boşverin. Ben Anker x8 aldım, kağıt üzerinde ve reelde çok iyi. Ama bir hata olduğunda güncelleme gelsin diye beklemekten şiştim.

Sorun çıkartmasın istiyorsanız Xiaomi ve alt markaları alacaksınız. Yüzbinler sattılar. Çok sık destek alıyorlar ve yedek parçası da çok ve ucuz. Yan markaları boşverin. Ben Anker x8 aldım, kağıt üzerinde ve reelde çok iyi. Ama bir hata olduğunda güncelleme gelsin diye beklemekten şiştim.
Hangi Xiaomi modelini tavsiye edersiniz?

Hangi Xiaomi modelini tavsiye edersiniz?
Güncel modellerini bilmiyorum. Ben 4 sene önce almıştım, geçen sene bizden ötürü motor dağıtınca başka markaya yöneldim ama kısmen pişman oldum.
Xiaomi'de kurulan ve sonra ayrı şirket haline gelen Viomi, Roborock, Dreame markaları en yaygın ürün ağına sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı