10000 TL sıfır veya yenilenmiş telefon önerisi

Bütçe
10000

ZhaKatH

Femtopat
Daha fazla  
10000 TL altı sıfır veya yenilenmiş, esneme payı olmayan (en fazla 200, 300TL) telefon önerisi bekliyorum.
  • Bataryası önemli.
  • Oyun performansı orta düzeyde olsa yeter.
  • Fotoğrafla aram çok yok, kamera pek önemli değil.
  • Sosyal medyada rahatlıkla dolaşabileceğim.
  • Ekranı, tasarımı güzel.
Kriterlerim bunlar oynayacağım oyunlar TFT, Clash Royale, Clash of Clans vb.

10000 TL altı sıfır veya yenilenmiş, esneme payı olmayan (en fazla 200, 300TL) telefon önerisi bekliyorum.
  • Bataryası önemli.
Bütçe artarsa S20 FE,artmazsa A34 ama A34 kriterlerinizi tam karşılamaz.

• Bataryası önemli.
Samsung Galaxy A24 128 GB Akıllı Telefon Açık Yeşil fiyatı, teknik özellikleri, Samsung A24 modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Yenilenmiş telefon önermiyorum.

Bütçe artarsa S20 FE, artmazsa A34 ama A34 kriterlerinizi tam karşılamaz.

S20 FE batarya açısından pek iyi değil diye biliyorum ama yanlış da olabilirim. Ayrıca arkadaşlarım batarya açısından Redmi öneriyor. Şu ana kadar sadece Huawei kullandım yine Huawei, Honor olursa güzel olur telefonum bozulduda içindeki bilgileri Huawei ID ile falan alabilirim diye düşünüyorum

S20 FE batarya açısından pek iyi değil diye biliyorum ama yanlış da olabilirim. Ayrıca arkadaşlarım batarya açısından Redmi öneriyor. Şu ana kadar sadece Huawei kullandım yine Huawei, Honor olursa güzel olur telefonum bozulduda içindeki bilgileri Huawei ID ile falan alabilirim diye düşünüyorum
S20 FE günü çıkarıyor ağır oyun oynamıyorsanız eğer.Kendimde kullanıyorum.Batarya dışında memnun edemeyeceği bir özelliğini görmedim şu zamana kadar.

S20 FE günü çıkarıyor ağır oyun oynamıyorsanız eğer. Kendimde kullanıyorum. Batarya dışında memnun edemeyeceği bir özelliğini görmedim şu zamana kadar. Yenilenmişler benim bütçeme

Yenilenmiş S20 FE benim bütçeme uygun fakat 0 S20 FE benim bütçemi 1000 TL'nin üstünde aşıyor @Sloty yenilenmiş önermediğini söylemişti. Siz telefonu kullandınız mı kullandıysanız yenilenmiş mi aldınız 0 mı?

Geri
Yukarı