10000 TL'ye soundbar önerisi

Root105

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Max 10.000 TL bütçem var ancak daha düşük fiyatlı F/P önerililerini de dikkate alabilirim. Subwoofer'lı olması tercihim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Hocam öncelikle sağolun. TCL'in şu modelini buldum. 5.1. samsung 3.1. Ancak tabi ses teknolojisi farklı bişey. Sizce ikisinin kıyaslamasında samsung mu öne çıkar?

Hocam öncelikle sağ olun. TCL'in şu modelini buldum. 5.1. Samsung 3.1. ancak tabii ses teknolojisi farklı bir şey. Sizce ikisinin kıyaslamasında Samsung mu öne çıkar?

Bence 5.1 daha iyi olacaktır çünkü 1 bass 1 soundbar ile çok bir ev sineması hissiyatı olmuyor.
Ben biraz da Samsung TV aldığım için uyumlu olsun diye Samsung tercih etmiştim.
TCL olanı deneme şansım olmadığı için MediaMarkt'a gidip deneme şansın varsa bir bak derim.
Mağazalarda var gözüküyor.
TCL için Dolby Atmos olmadığı paylaşılmış. Netflix izliyorsan Dolby Atmos fark eder ama Dolby Atmos önemli değilse TCL de tercih edilebilir.
5.1.2 bu fiyat bandında baktım da başka bulamadım.

Bence 5.1 daha iyi olacaktır çünkü 1 bass 1 soundbar ile çok bir ev sineması hissiyatı olmuyor.
Ben biraz da Samsung TV aldığım için uyumlu olsun diye Samsung tercih etmiştim.
TCL olanı deneme şansım olmadığı için MediaMarkt'a gidip deneme şansın varsa bir bak derim.
Mağazalarda var gözüküyor.
TCL için Dolby Atmos olmadığı paylaşılmış. Netflix izliyorsan Dolby Atmos fark eder ama Dolby Atmos önemli değilse TCL de tercih edilebilir.
5.1.2 bu fiyat bandında baktım da başka bulamadım.

Çok sağolun bi mağazaya gidip bakayım en iyisi. 5.1 ch daha iyi olacaktır sanırım. Bu fiyata da fena değil gibi. Teşekkür ederim tekrar.

Geri
Yukarı