1000TL Bluetooth kulaklık önerisi

Başka ürünlere bakma.
Fiyatina göre gayet detaylı. Özellikle o midler yok mu? Pre seviyesinde işlenmiş.
8k, 125klara göre biraz fazla fakat asla örtülme yapmıyor. Spor için çok ideal.

Hocam baslar nasıl.

Tamamdır hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu bu söyledikleriniz. Zaten bayağı bir bilgilisiniz ve bu bilgilerinizle bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

@MiclHmo hocam şimdi gördüm de bu dinamik sürücü ile grafen sürücü arasında ki fark ne oluyor acaba? Note 3i ye dinamik sürücü, dot 3i ye grafen sürücü diye gösteriyor site.
Grafen ile dinamik sürücü arasında çok fark yok. Grafen sürücü aslında bir dinamik sürücüdür. Sadece distorsiyon (ses bozulması)nı daha iyi kontrol eder olay budur.

Hocam baslar nasıl.

Hocam baslar nasıl.
Flat (dengeli) eq yapilmamis hali 125k (bass sesler) fena değil. Kulaklığa basıp, "bass up"u aktif edebilirsin. Bu durum, bass frekansını ön plana çıkarır

Grafen ile dinamik sürücü arasında çok fark yok. Grafen sürücü aslında bir dinamik sürücüdür. Sadece distorsiyon (ses bozulması)nı daha iyi kontrol eder olay budur.

Flat (dengeli) EQ yapilmamis hali 125k (bass sesler) fena değil. Kulaklığa basıp, "bass up"u aktif edebilirsin. Bu durum, bass frekansını ön plana çıkarır.

Peki hocam 1000TL bandında önerebilecegin başka seçenek var mı? Bütçem kısıtlı maalesef.

250-300 TL ekleyip Buds FE almak mantıklı mı?
Tercihine kalmış. Hafif V Shape R odaklı bir ses. Yani; bass sesler, biraz önde fakat imaging'i (sahne)yi çok bozmuyor. M/t dengeli geliyor. Alt midler bence biraz örtülü. Ama yinede fiyatına göre kabul edilebilir. Eq'e tepkisi çok iyi değil. 200 veya 300 daha verilirse, geçilebilir.

250-300 TL ekleyip Buds FE almak mantıklı mı?

Telefonun Samsung ise olur değilse performans farkı oluyormuş öyle duydum.

Tercihine kalmış. Hafif v shape r odaklı bir ses. Yani; bass sesler, biraz önde fakat Imaging'i (sahne)yi çok bozmuyor. M/t dengeli geliyor. Alt midler bence biraz örtülü. Ama yine de fiyatına göre kabul edilebilir. EQ'e tepkisi çok iyi değil. 200 veya 300 daha verilirse, geçilebilir.

Hocam ben sizden cevap alamadım 1 hafta bekledim. Anker Life dot3i aldım arada kaldım en son bunu tercih ettim fiyat F/P düşündüm.

Geri
Yukarı