1000TL kulaklık önerisi

1000TL bütçem var en fazla 1500'e çıkabilirim ne önerirsiniz?

Bütçe 1600 civarı olursa Cloud Core öneririm. Olmaz ise Fury X ya da H2002p.

H2002D de alinmaz, Rampage'in X modeli de. H2002p hepsinden daha iyi. H2002D ise, eger H2002P'den daha iyi bir ses kartiniz vafsa alinjrs, yoksa alinmaz. Jak girisli cunku. Rampage Fury ise klasik Rampage. İster Fury adli YouTuber yaptirsin, ister baska biri, fason. Kulakligin kendisi iyidir ama pedinden kisilmistir ornegin.

Fury X Rampage aşan bir ürün hocam. Bende ilk incelediğimde Rampage nasıl yapmış bu ürünü dedim. :D yanlış hatırlamıyorsam Fury X PCB olarak daha iyiydi H2002p göre. Yanlış biliyorsam aydınlatın beni.

Son düzenleme:
Eğer fiyatı 1500'e kadar arttırabiliyorsanız outlet Razer Blackshark V2 X alabilirsiniz. Eğer bir çiziği, sorunu varsa sarı bir kutu içerisinde belirtiyorlar sitede. Attığım linkteki sıkıntısız görünüyor, ek bir bilgilendirme koyulmamış.

Havit H2002p güzel kulaklık sesi gayet yeter üzerindeki kumandadan mikrofonu kapatabiliyorsun, rengini değiştirebiliyorsun, bir de sesi aça biliyorsun. Oyun içim müzik için gayet yeterli bence. Kendim de kullanıyorum 3 ay falan oldu trend yoldan aldım bir sorununu daha göremedim tercih edebilirsin

@UndeRWorLDXS

Yeni konular

Geri
Yukarı