11.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
11.000

Uzaylı adam

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır telefon bakıyorum ama ben fazla anlamadığım için almakta tereddüt ediyorum. Performans odaklı bir telefon olsun istiyorum pilide uzun süre idare etsin istiyorum. Çünkü gün içinde çok oyun oynuyorum kamerasına iyi olsun arada fotoğraf çekiyorum. Bütçem 11.000 TL bir tık arttırabilirim.

Arkadaşlar uzun zamandır telefon bakıyorum ama ben fazla anlamadığım için almakta tereddüt ediyorum. Performans odaklı bir telefon olsun istiyorum pilide uzun süre idare etsin istiyorum. Çünkü gün içinde çok oyun oynuyorum kamerasına iyi olsun arada fotoğraf çekiyorum. Bütçem 11.000 TL bir tık arttırabilirim.
Samsung A25.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro​

İkisinden biri tercih edilebilir.

Screenshot_2024-05-11-01-17-50-624_com.android.chrome.jpg

Öncelikle şunu söyleyeyim; bu bütçede hem oyun hem kamera olarak ciddi tatmin edecek cihaz zor.
Oyun, hızlı şarj, kaliteli hoparlör için Redmi Note 11 Pro+.
Kamerası biraz daha iyi bir cihaz olarak Vivo V25 bakılabilir.
Ya da batarya ve güncelleme avantajıyla A34'e çıkabilirseniz alabilirsiniz.

Mediatek Helio serisi veya en azından orta segment Exynos'ları oyun performansı için almanızı önermem. Bu bütçede en çok randıman alınabilecek 3 cihazı önerdim. Beğeninize göre seçiminizi yapın derim. Bütçe 15 bin TL civarına geliyorsa alternatif cihaz önerileri yapılabilir. Şuradan üçlü karşılaştırmaya bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı