Sayısal 11. sınıf matematik çemberin temel ve yardımcı elemanları test sorusu

Ama diğer sayfalardakiler galiba daha zor. Onları da atayım mı?

Ekran Resmi 2024-05-02 21.35.04.png

Ayaküstü çözdüm bunları dışarıdayım şuan maalesef hepsini at çözebildiğimi çözeyim.

4. soruda yanlış yazmışım x-x+2-6 üçgeni olacak.

Eki Görüntüle 2184972
Ayaküstü çözdüm bunları dışarıdayım şuan maalesef hepsini at çözebildiğimi çözeyim.

4. soruda yanlış yazmışım x-x+2-6 üçgeni olacak.
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Yapman için versi sana hocan bunları geçir diye değil. Zararı sana.
Bende onun farkındayım zamanım olmadığı için cevaplarını bulmaya çalışıyorum.

@curtisx sitedeki tüm videolara baktım ancak cevaplara ulaşamadım. Doğru yayınevi olduğuna emin misin?

@preyy hocam çözümlü yapabilir misin.

Dosya Ekleri

• 3463.PNG
    3463.PNG
    85,5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Bende onun farkındayım zamanım olmadığı için cevaplarını bulmaya çalışıyorum.

@curtisx sitedeki tüm videolara baktım ancak cevaplara ulaşamadım. Doğru yayınevi olduğuna emin misin?

@preyy hocam çözümlü yapabilir misin?

Siteden soruları buldum. Siteye girip yolu takip et.

2023-2024 orijinal yayınları kitaplarımız > mikroorijinal yayınları > mikro öğreten fasiküller (möf) > 11. sınıf mikro öğreten fasiküller > çember > çemberde açı test 1 (biraz aşağı kaydırman lazım.)

Son düzenleme:
Siteden soruları buldum. Siteye girip yolu takip et.

2023-2024 orijinal yayınları kitaplarımız > mikroorijinal yayınları > mikro öğreten fasiküller (möf) > 11. sınıf mikro öğreten fasiküller > çember > çemberde açı test 1 (biraz aşağı kaydırman lazım.)
Hocam ne kadar teşekkür etsem az kalır. Çok teşekkür ederim siz olmasanız bulamazdım. Konuyu çözümleyebilirsiniz.

Hocam ne kadar teşekkür etsem az kalır. Çok teşekkür ederim siz olmasanız bulamazdım. Konuyu çözümleyebilirsiniz.

Rica ederim, boş bir zamanında tekrar kendin çözmeni tavsiye ederim. Mesajı çözüm olarak raporladım fakat reddedildi. Siz soru olarak açtıysanız konuyu yandaki tike basabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı