12.000 TL'ye kadar iPhone XR önerisi

Raxlayt

Decapat
Daha fazla  
2023 yılında XR kullanılır mı? iPhone 11'lerin ikinci eli 15-17k arası, XR ise 10 12K arası pil seviyesi 85 ve üstü genel olarak kullananlar varsa yardımcı olabilir mi acaba? Android kullanmaktan sıkıldım ya fazla sevmiyorum. XR'ın eksikleri var ama hala güncelleme alıyor.

2023 yılında XR kullanılır mı? iPhone 11'lerin ikinci eli 15-17k arası, XR ise 10 12K arası pil seviyesi 85 ve üstü genel olarak kullananlar varsa yardımcı olabilir mi acaba? Android kullanmaktan sıkıldım ya fazla sevmiyorum. XR'ın eksikleri var ama hala güncelleme alıyor.

Hocam bence almayın. Bu arada iOS Android'den iyi falan değil sadece kamera yazılımı daha iyi onun dışında görsel fark dışında pek bir fark yok. (Varsa da sırf bunun için alınmaz)

Bence alınmaz. Kalite olarak vasatın altında bir cihaz. İllaki iPhone olacaksa ikinci el XS ya da SE 2 almanı tavsiye ederim.

Ben olsam almazdım. İlle de iPhone olsun diyorsanız alın ancak güncelliğini yitirmek üzere olan bir telefon almazdım.

Güncelleme fazla önemli değil benim için ya diğerlerine de para yetmez 12'ye falan.

XS daha iyi bir tercih.
batarya olarak üzmez demi

Hocam bence almayın. Bu arada iOS Android'den iyi falan değil sadece kamera yazılımı daha iyi onun dışında görsel fark dışında pek bir fark yok. (Varsa da sırf bunun için alınmaz)
hocam ekosistem olarak ios bana göre daha iyi işleyiş olarak olsun

Bence alınmaz. Kalite olarak vasatın altında bir cihaz. İllaki iPhone olacaksa ikinci el XS ya da SE 2 almanı tavsiye ederim.

Öyle yapacağım gibi XS bakıyorum batarya olarak üzmez umarım

Güncelleme fazla önemli değil benim için ya diğerlerine de para yetmez 12'ye falan.

batarya olarak üzmez demi

hocam ekosistem olarak ios bana göre daha iyi işleyiş olarak olsun

Öyle yapacağım gibi XS bakıyorum batarya olarak üzmez umarım
Batarya olarak pek dayanmaz. Powerbank taşı veya deji batarya al.

Kendim kullanıyorum %80 pil sağlığı ile 3-4 saat alıyorum.

Geri
Yukarı