12 cm fan önerisi

berkan71

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamın üst tarafında 2 adet 14 cm Arctic F14 var ben ön tarafa 3 adet 12 cm fan alacağım ön tarafa Arctic P12 alınır mı? Yoksa F serisi mi gerekiyor? Veya öneriniz var mı?

Fan konusunda Noctua işin piridir hocam. Bütçe varsa NF-A12 uzun yıllar memnun eder.
Daha f/p bir ürün istiyorsanız da NF-P12 Redux üzmez.
Tabi Arctic'ten devam etmek istiyorsanız da hiç bir problem olmaz. P serisi genelde egzoz fanı olarak tercih ediliyor. Öne F serisi olabilir.

Fan konusunda Noctua işin piridir hocam. Bütçe varsa NF-A12 uzun yıllar memnun eder.
Daha F/P bir ürün istiyorsanız da NF-P12 Redux üzmez.
Tabii Arctic'ten devam etmek istiyorsanız da hiçbir problem olmaz. P serisi genelde egzoz fanı olarak tercih ediliyor. Öne F serisi olabilir.

Noctua aşar beni Hocam 2.el 3 adet Arctic F12 pst buldum 500 liraya alınır mı?

Normalde tane başı 450 TL civarı olan ürün. 3'lü 500 TL güzel fiyat. ARGB olmadığı için kolay kolay bozulacak şeyler de değil. Herhangi bir sıkıntısı yoksa değerlendirilebilir ama biraz daha kolaçan et derim. İlk gördüğünde karar kılma.

Normalde tane başı 450 TL civarı olan ürün. 3'lü 500 TL güzel fiyat. ARGB olmadığı için kolay kolay bozulacak şeyler de değil. Herhangi bir sıkıntısı yoksa değerlendirilebilir ama biraz daha kolaçan et derim. İlk gördüğünde karar kılma.
Param güvende ile alacağım 3 yıllık fan ama

Yeni konular

Geri
Yukarı