1200 - 2000 TL FC24 için gamepad önerisi

Kullandıkça analoglarda aşınma ile veya içine toz kir kaçması ile sapıtıp kendi kendine haraket edebiliyo analoglar onu engelliyor bu hall efect. Eğer tuşların Nintendo düzeninde olması senin için sorun değilse bluetooth almak daha mantıklı ama bütçeni zorlayacaksa düz Ultimate C modeli de gayet kaliteli.
2000 bütçeyle ikisinden başka bir şey bakma diyorsunuz yani, Nintendo düzeni uğraştırabilir evet. Ultimate Bluetooth çıkarınca 2000 bütçeyle en mantıklı Ultimate C o zaman öyle mi?

Ultimate C'daha ucuz 1300TL civarında o bütçeye daha iyi birşey bulamazsın. Bİ MSI GC30 V2 var 8 Bitdo ile yarışacak oda fiyatı indirimle bile Max 1800TL'ye düşüyodu.

Ultimate C'daha ucuz 1300TL civarında o bütçeye daha iyi birşey bulamazsın. Bİ MSI GC30 V2 var 8 Bitdo ile yarışacak oda fiyatı indirimle bile Max 1800TL'ye düşüyodu.

Hocam Ultimate 2.4 ghz buldum, Xbox tuş dizilimi, 50 dolar gözüküyor ama ekstra ücret filan mı var?

42 dolar kargo ücreti diyor. 3000tl'den pahalıya gelir öyle alırsanız.
Anladım.

8Bitdo sitesinden baktım şimdi hepsine.

Xbox tuş dizilimi ve kablosuz olan ya Ultimate C 2.4 GHz ya da Ultimate 2.4 GHz uyuyor. Ultimate 2.4 GHz için en ucuz nasıl bulurum, link atabilir misiniz?

Anladım.

8Bitdo sitesinden baktım şimdi hepsine.

Xbox tuş dizilimi ve kablosuz olan ya Ultimate C 2.4 GHz ya da Ultimate 2.4 GHz uyuyor. Ultimate 2.4 GHz için en ucuz nasıl bulurum, link atabilir misiniz?
Onu bende alıcaktım ama türkiyede bulamadım. Sadece kablolu hali var.

Türkiye olmasına gerek yok, alırsam Ultimate C'yi de Banggood'dan alacağım zaten.

Hocam Aliexpress'te buldum, nasıl acaba hiç alışveriş yapmadım Aliexpress'ten, orjinallik durumu, gümrük işlemleri vs. nasıl oluyor, satıcı güvenli mi acaba?

Son düzenleme:
Türkiye olmasına gerek yok, alırsam Ultimate C'yi de Banggood'dan alacağım zaten.

Hocam Aliexpress'te buldum, nasıl acaba hiç alışveriş yapmadım Aliexpress'ten, orjinallik durumu, gümrük işlemleri vs. nasıl oluyor, satıcı güvenli mi acaba?

1000 Üstü satış olmuş orjinallik durumu sıkıntı olmaz.

1000 Üstü satış olmuş orjinallik durumu sıkıntı olmaz.
Her şey dahil 2250'ye geliyor, yurt dışından ilk defa alışveriş yapacağım gümrüğe takılma vs. nasıl oluyor, olur mu öyle bir şey? Bir de Aliexpress hesabım yeni, indirim vs. yok mu bildiğiniz? Bir de iade durumu nasıl oluyor?

Her şey dahil 2250'ye geliyor, yurt dışından ilk defa alışveriş yapacağım gümrüğe takılma vs. nasıl oluyor, olur mu öyle bir şey? Bir de Aliexpress hesabım yeni, indirim vs. yok mu bildiğiniz? Bir de iade durumu nasıl oluyor?
İlk sipariş indirimi var otomatik tanımlanan diye biliyorum. İade talebi açabiliyosun beğenmezsen. Ödemeyi 1 kez yapınca bidaha ödeme yapmana gerek yok evine kadar geliyor.

Geri
Yukarı