1200 TL kablosuz beyaz fare önerisi

Bütçe
1200 TL
G305 modelinden tek eksik yanı, firmanın desteği. O konuda sıkıntılar var maalesef. Geri kalan tüm özellikleri vesaire, G305'den üstün. G305 yılmış, bitmiş bir model artık.

DPI ve agirlik benim icin pek problem sayilmaz aslinda. Gordugum en belirgin fark sarj edilebilmesiydi, sensoru de bir tik iyi sanirim. Destek konusunda da Logitech ile rekabet edemeyecegi dogru.

G305 icin neden bitmis, yilmis model dediniz anlamadim. Eski oldugu icin yeni cikan modellerden donanim olarak geride kaldigi icin mi? FPS oyunu olarak sadece Fortnite oynuyorum. M3 icin 1500 TL'ye cikmaya deger mi bilmiyorum gercekten.

Ne tür oyunlar oynayacaksın veya ne amaçla kullanacaksın acaba?

Oyle super duper FPS oyuncusu degilim. Oynadigim bir Fortnite ve bazen Battlefield serisi var. Genel kullanim icin diyeyim.

DPI ve agirlik benim icin pek problem sayilmaz aslinda. Gordugum en belirgin fark sarj edilebilmesiydi, sensoru de bir tik iyi sanirim. Destek konusunda da Logitech ile rekabet edemeyecegi dogru.

G305 icin neden bitmis, yilmis model dediniz anlamadim. Eski oldugu icin yeni cikan modellerden donanim olarak geride kaldigi icin mi? FPS oyunu olarak sadece Fortnite oynuyorum. M3 icin 1500 TL'ye cikmaya deger mi bilmiyorum gercekten.

Oyle super duper FPS oyuncusu degilim. Oynadigim bir Fortnite ve bazen Battlefield serisi var. Genel kullanim icin diyeyim.
Hem eski, hem donanımları yetersiz, hem de ağır. Palm için sıfır olarak V2 Pro var, N11'den Nays ile biraz daha uyguna gelir ama beyaz değil. Beyaz + kablosuz olarak sıfır AJ199 ve Darmoshark M3/N3 var sadece alınabilecek. İkinci ele yönelebilirseniz 1 aylık XM2We buldum, indirimle 1300'e falan ayarlarsınız herhalde.

AJ199 berbat gorunuyor. M3 de fiyatindan sinifta kaliyor benim icin, belki piyasaya gore pahali degildir de 1500 TL'lere cikmak istemiyorum. N3'u dusunecegim, bakacagiz artik. Tesekkur ederim oneriler icin.

G305 eski bir model olduğu bitmiş, yıkılmış dedim. Piyasası bitti artık. 1000+ liralara alınacak bir model değil. Pekte beyaz olarak seçenek yok gibi hocam, 3 modelden başka.

Delikli yapıda model tercih edersen Aerox 3 var. Kasa yapısı Model O'dan daha dayanıklı. Gece ışık ambiyansı güzel. Orta el büyüklüğünde hemen her tutuş şekline uygun.

Onceki mesajlarimda delikli fare istemiyorum dedim, M3'un 1500 TL olmasina yakindim. Bu fare ondan da pahali, verebilirim ama bir fareye 1600 TL vermek icimden gelmiyor.
Cok FPS oyunu oynasam belki diyecegim ama gunluk kullanici sayilirim, fazla olmaz mi?

Yine de tesekkur ederim, bu da hosuma gitmedi.

Sahibi değilim ama n3 modeli m3 modeline göre çok kötü denir fare piyasasında genelde. Oysa ki sadece bir nesil eski olan, aynı donanıma sahip olan farklı bir modelidir sadece. Çok memnun olan da var ancak ben izlenimim kadarıyla almanızı önermem arkadaş gibi. 1200 TL'ye sarı siteden m3 alın GET ile, tuş seslerini kontrol edip double click test yapın geldiğinde. Bir sıkıntı sezmediyseniz ödemeyi onaylayıp keyfinize bakın.

G305'e bence sakın yönelmeyin şarjlı pil almanız gerekiyor zaten o 500 TL 8 ayda bozuldu garantiye yolladım sıfırı geldi daha dün sattım. İlk attığım beyaz model Ajazz aj 199 ve kapak değişebiliyor. Berbat görünüyor demişsiniz ama ikisini de kullanmış biri olarak malzeme kalitesi olarak bir fark göremedim. Ajazz Amazon garantili 2 sene, beğenmediniz taktirde ilk ay iade şansınız var.

Dosya Ekleri

• IMG_1929.jpeg
    IMG_1929.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_1881.jpeg
    IMG_1881.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı