125 CC motor önerisi

Pahalı.
Parçası pahalı.
Bakımı pahalı.
O kadar paraya değmez, taş çatlasa 3 sene kullanılacak motorda macera aramaya gerek yok. Bir yan yatırmaya serviste arka ofise çekerler arkadaşı.

Kesinlikle katılıyorum 125 CC motorlarda ağırlıkta hesaba katılmalı yokuş rampa çıkmayıp tıkanınca elden çıkarmak ister.

Zaten fiyatı fazla dedim ama motorisiklet iyi yine de 125 CC bence ikinci el alınır yüksek CClere geçince 0 alınır
Motor güzel de ikinci el de alsa sıfır da alsa o servis parasını verecek; düşürdü mü de yedek parçasına para bayılacak. O kadar para bayılmaya gerek yok.

50 150 arasi diyelim
Pulsar NS125 öneririm, 110 bin TL civarında. Parçası bulunur, düşsen sıkıntı olmaz, uzun yıllar sıkıntısız kullanırsın, satarken çok zorlanmazsın. Onun yerine TVS Raider 125 de alınır.

Racing görünümlü güçlü motor istersen QJmotor SRK 125-R alabilirsin, benim de hedefim o, görünüş şahane.

Chopper/cruiser istersen Regal Raptor Pilder 125, Classic 125 alabilirsin. İkisini de gözümle gördüm, oturdum baktım çok güzel motorlar. Gençler genelde Pilder 125 sevse de ben Classic 125'i daha çok sevdim.

Racing görünümlü güçlü motor istersen QJmotor SRK 125-R alabilirsin, benim de hedefim o, görünüş şahane.

Chopper/cruiser istersen Regal Raptor Pilder 125, Classic 125 alabilirsin. İkisini de gözümle gördüm, oturdum baktım çok güzel motorlar. Gençler genelde Pilder 125 sevse de ben Classic 125'i daha çok sevdim.
QJ'nin servise güvenilmez, Reagal'in ise cehenneme kadar yolu var.
Regal'lerde silindir contası yakma, ikinci vites köpek dişi ve hilal kırma problemi var. Üstelik Hint/Japon varken Çin'e bakmak saçma.

Pulsar NS125 öneririm, 110 bin TL civarında. Parçası bulunur, düşsen sıkıntı olmaz, uzun yıllar sıkıntısız kullanırsın, satarken çok zorlanmazsın. Onun yerine TVS Raider 125 de alınır.

Racing görünümlü güçlü motor istersen qjmotor srk 125-R alabilirsin, benim de hedefim O, görünüş şahane.

Chopper/cruiser istersen Regal raptor pilder 125, classic 125 alabilirsin. İkisini de gözümle gördüm, oturdum baktım çok güzel motorlar. Gençler genelde pilder 125 sevse de ben classic 125'i daha çok sevdim.

Qjden uzak dur özellikle RKS ürettiklerinden.

Geri
Yukarı