125 CC motor önerisi

Bu arada Bajaj bakılırken çok dikkat edilmesi gereken bir konu; 125cc sınıfında iki motor geldi, biri Pulsar125 biri NS 125. Bu iki motor aynı adda geldi ama ikisi farklı, biri commuter biri naked motor. Sizin almanız gereken NS 125, 200'lük ile bire bir görüntüde olan versiyonu.

Qjden uzak dur özellikle RKS ürettiklerinden.
Hiçbirini RKS üretmiyor, sadece üzerine marka basıp satmaya başladı.

QJ'nin servise güvenilmez, Reagal'in ise cehenneme kadar yolu var.
Regal'lerde silindir contası yakma, ikinci vites köpek dişi ve hilal kırma problemi var. Üstelik Hint/Japon varken Çin'e bakmak saçma.
Regal Raptor İspanyol. Söylediğim tüm motorları kendim için de düşündüğüm için araştırdım fakat dediğiniz problemi görmedim duymadım. Belki eski modellerde vardır ama yenisinde sanmıyorum.

QJ zaten RKS disbratörü olduğu için servis sıkıntısı çekileceğini sanmıyorum. Ama dediğiniz doğru, Hint varken Çinli pek mantıklı değil.

RKS motor üretmiyor ki Çin'den alıyor burada logo ve isim değiştirip satıyor.

Regal Raptor İspanyol. Söylediğim tüm motorları kendim için de düşündüğüm için araştırdım fakat dediğiniz problemi görmedim duymadım. Belki eski modellerde vardır ama yenisinde sanmıyorum.
Regal sadece isim olarak İspanyol, geri kalan dümdüz Çin. Sizin mantığa göre de Mondial İtalyan. :)
QJ zaten RKS disbratörü olduğu için servis sıkıntısı çekileceğini sanmıyorum. Ama dediğiniz doğru, Hint varken Çinli pek mantıklı değil.
RKS distiribütörlüğünde olduğu için sıkıntı zaten. Daha en dandik motoruna parça bulmakta sıkıntı çektiriyor marka.

Bu arada bajaj bakılırken çok dikkat edilmesi gereken bir konu; 125CC sınıfında iki motor geldi, biri Pulsar125 biri ns 125. bu iki motor aynı adda geldi ama ikisi farklı, biri commuter biri naked motor. Sizin almanız gereken ns 125, 200'lük ile bire bir görüntüde olan versiyonu.

Hiçbirini RKS üretmiyor, sadece üzerine marka basıp satmaya başladı.

Çinl menşeli merdiven altı üretici firmalarla anlaşıp RKS logosu basıp bayilere gönderiyorlar.

Çinl menşeli merdiven altı üretici firmalarla anlaşıp RKS logosu basıp bayilere gönderiyorlar.
E zaten biz de onu diyoruz ya. Onlarca Çinli üreticiden modelleri var. Genellikle Dayang markasından motor alıyorlar. Hatta herhangi biri de Made-In-China sitesinden ortalama 500 dolara motosiklet alıp üzerine kendi ismini basıp satabilir.

Qj de bir vites sıkıntısı varnden 1. vitese direk geçmiyor ama o bakımla haledilebileyeceğim bir şey onun dışında lastikler rezalet cst lastik kulanıyor o güzel Abs'si olmasa kayarak düşersin o yüzden alırsa lastikçiye sürebilir onun dışında çok güzel bir araç ve tam bir başlangıç motorsikleti düşersen falan Aprilia'ya da KTM gibi pahalı masraflar çıkartmaz yani güzel bir motor alınmayacak birley değil Çinli die ırkçılık yapmayalım şimdi. Tabii evet seninde dediğin gibi RKS almasın çünkü RKS abs değil cbs kulanıyor.

Geri
Yukarı