128 GB Flash Bellek önerisi

Bütçe
350₺
Hiç öyle olduğunu sanmıyorum, olsa bile hala çok düşük. O da SanDisk'in sorunlu disklerinden biri. Hadi hızını geçtim, kırılıyor... Bir de Cruzer Glide'den daha pahalı, vah vah.. Parayı çöpe atmakdan başka bir şey değil yemin ediyorum.
Amazonda 128 GB kalmamış.

Amazon üzerinden Ultra Flair ve Cruzer Glide modellerine bak derim. Kaliteli ürün. Tüm Flash belleklere sahibim piyasadaki, bana güvenebilirsin hocam :D

Bunu aldım bakalım.

Son düzenleme:
Amazon üzerinden Ultra Flair ve Cruzer Glide modellerine bak derim. Kaliteli ürün. Tüm Flash belleklere sahibim piyasadaki, bana güvenebilirsin hocam :D
Telefonda Baseus USB 3.1 OTG ile birlikte Sandisk Ultra Flair USB 3.0 kullanıyorum. Flasha ortalama 2-2.5GB bir film atarken ortalama 15-16mb yazma hızı alıyorum. Normal midir? (Telefon: Xiaomi Redmi 9)

Telefonda Baseus USB 3.1 OTG ile birlikte Sandisk Ultra Flair USB 3.0 kullanıyorum. Flasha ortalama 2-2.5GB bir film atarken ortalama 15-16mb yazma hızı alıyorum. Normal midir? (Telefon: Xiaomi Redmi 9)
Biraz yavaş kalmış hocam. Isınıyor mu yazarken?

Biraz yavaş kalmış hocam. Isınıyor mu yazarken?
Isınıyor ama çok değil. Az ısınıyor. 200mb hızla başlayıp 15-17mb hıza düşüyor. Ortalarda genelde sabit 16mb hızla yazıyor. Sonda ise hız çok değişkenlik gösteriyor (genelde 0-30mb arası). Bazen birkaç saniyeliğine 0 a düşüyor.

Geri
Yukarı