128 GB USB bellek tavsiyesi

1. Attığınız Kingston sorunlu ürün. 1 ayda ürün bozuluyor ve okuma yazma hızı rezalet.
Diğer attıklarınız da hızı kötü ve plastik.

Size önereceğim bellek bu. Fiyatını kesinlikle hak ediyor ve sizin attığınız ürünlerden çok daha uzun ömürlü, çok çok daha hızlı ve metal bir ürün :)

Bak verebileceğim tek tavsiye harici hard disk ve USB belleklerde Kingston'dan sasmamak lazım adamlar cok ıyı yapıyor.
Kingston en kötü USB üreticilerinden, elle tutulur iki tane modeli yok 😀

1. Attığınız Kingston sorunlu ürün. 1 ayda ürün bozuluyor ve okuma yazma hızı rezalet.
Diğer attıklarınız da hızı kötü ve plastik.

Size önereceğim bellek bu. Fiyatını kesinlikle hak ediyor ve sizin attığınız ürünlerden çok daha uzun ömürlü, çok çok daha hızlı ve metal bir ürün :)

Kingston en kötü USB üreticilerinden, elle tutulur iki tane modeli yok 😀
sandisk hiçbir ürününü almıyorum bugüne kadar 3 tane vardı hepsinde sorun yaşadım

Hocam SanDisk aldım 2 hafta sonra bozuldu aynı paraya Kingston aldım 3 yıldır kullanıyorum
SanDisk'in hangi ürünü işte?

Kingston aldım 20 günde bozuldu, tüm verilerim gitti. Arkadaş da aldı onun da 15 20 gün sonra bozuldu dostum. Kingston, Flash Bellek yapamıyor.

SanDisk'in hangi ürünü işte?

Kingston aldım 20 günde bozuldu, tüm verilerim gitti. Arkadaş da aldı onun da 15 20 gün sonra bozuldu dostum. Kingston, flash bellek yapamıyor.

Bak sunda hemfikir olalım iki markanın kotu urunlerı var ve belli ki ikimizede onlar denk gelmis ancak cidden SanDisk'de yasadıgım problemı bır ben bir de Allah bılır.

Bak sunda hemfikir olalım iki markanın kotu urunlerı var ve belli ki ikimizede onlar denk gelmis ancak cidden SanDisk'de yasadıgım problemı bır ben bir de Allah bılır.
Evet hocam haklısınız. Ancak yani Ultra Flair ürünün düzgün ürün olduğunu düşünüyorum, çünkü metal yani ve hızı da güzel bana kalırsa.

1698835963860.png

Tabi seçim konu sahibinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı