Xbox 13 aylık Game Pass almak mantıklı mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Persona 3 reload oynamak istiyorum ama çok pahalı bende Game Pass'e yöneldim. Aylık 160 TL şu anda. Lies of P, cocoon, sea of stars gibi deneyimlemek istediğim oyunlarda var. Sizce ortalama 900 TL'ye 13 aylık Game Pass almak mantıklı mıdır? Koleksiyon yapmayı seviyorum dediğim oyunları Steam'den almayı çok istiyorum ama salaklık olacak gibi geliyor. Alacak param var ama hepsini aynı anda alacak param yok.

Persona 3 reload oynamak istiyorum ama çok pahalı bende Game Pass'e yöneldim. Aylık 160 TL şu anda. Lies of P, cocoon, sea of stars gibi deneyimlemek istediğim oyunlarda var. Sizce ortalama 900 TL'ye 13 aylık Game Pass almak mantıklı mıdır? Koleksiyon yapmayı seviyorum dediğim oyunları Steam'den almayı çok istiyorum ama salaklık olacak gibi geliyor. Alacak param var ama hepsini aynı anda alacak param yok.

Mantıklı, yüzlerce oyun var zamlanırsa da etkilenmemiş olacaksınız.

oynucaksanız gayet mantıklı hatta çok mantıklı.

Hadi diyelim şu an mantıklı değil. Şu an için mantıklı ama diyelim mantıksız olsun. 1 ay sonra zam geldiğinde mantıklı hale yine geliyor. Bundan sonra ne olacağı belirsiz ki önümüzde ki aylar %100 zam gelir diyorum ben.

Geri
Yukarı