13 bin TL 2K monitör tavsiyesi

Barış_244

Centipat
Daha fazla  
Selam. Şu an Ryzen 5 5600 ve RX6600 ile 1080p monitör kullanıyorum. İleride ekran kartı yükseltmesi yapacağım ve monitörümü de değiştirmem gerekecek.
Kısaca şöyle bir şey arıyorum:
Yüksek Hertz değeri (şu an 270 kullanıyorum)
1ms (GtG)
Panel tipi IPS veya fastips (değişebilir)
Curved olmasa da olur olursa iyi olabilir.
Bilindik bir marka olursa çok iyi olur.
Genelde FPS oyunları oynuyorum. Şu an da 24 inch kullanıyorum. 2K monitörler genelde 27 inch oluyor sanırım. Pek bir bilgim yok. Bütçeye gelirsek, 13 bin civarı olursa sevinirim.

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
27 inç:

32 inç:

27 inç:

32 inç:

MSI olan mı iyidir yoksa bu mu? Asus Tuf Gaming VG27AQ3A 27" 1Ms 180Hz 2K Fast IPS Oyuncu Monitörü fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Selam. Şu an Ryzen 5 5600 ve RX6600 ile 1080p monitör kullanıyorum. İleride ekran kartı yükseltmesi yapacağım ve monitörümü de değiştirmem gerekecek.
Kısaca şöyle bir şey arıyorum:
Yüksek Hertz değeri (şu an 270 kullanıyorum)
1ms (GtG)
Panel tipi IPS veya fastips (değişebilir)
Curved olmasa da olur olursa iyi olabilir.
Bilindik bir marka olursa çok iyi olur.
Genelde FPS oyunları oynuyorum. Şu an da 24 inch kullanıyorum. 2K monitörler genelde 27 inch oluyor sanırım. Pek bir bilgim yok. Bütçeye gelirsek, 13 bin civarı olursa sevinirim.

İyi Sosyaller.

13kya yuksek Hertz bulamayabilirsiniz

2K/240Hz monitör arıyorsan HP Omen 27qs (780J4E9) Monitör bunu takip edin. Düne kadar stoklarda gözüküyordu. 13K olarak piyasamıza giriş yaptı.

Agon 2K/240Hz Bu Agon alternatif olarabili. R Yalnız VA panel. Beğendiğim bir monitördür. Fakat ufakta olsa ghosting var.

Fast IPS, SS IPS, Rapid IPS, UltraSpeed IPS gibi terimler görürsünüz. Bunlar gerçek olmayan panel türevleridir. Markaların satıcıyı kandırmak için uydurduğu kelimeler. Bilgilendirme amaçlı yazıyorum.
MSI güzeldir. Fakat alanların 10'nundan 5'i memnun 5'i memnun değil.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı