13 yaş futbolcu olmak için geç mi?

mamaamaimiiimimi

Centipat
Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben 10 yaşımdan beri kulüplerde oynadım. 3 4 kulüp değiştirdim. 10 tane falan lisanslı maça çıkmışımdır. Şu an futbol oynamıyorum ve yaşım 13. Lisansım donuk. Şu an bir takıma gitsem hala futbolcu olma şansım var mı? Yani yaşım geçti mi sizce? Hafif kilom var. 1 2 ay içerisinde vermeyi düşünüyorum. Şu an kramponum falan var, her gün halı sahaya gidip bireysel antrenman yapıyorum. Şimdiden sorumu okuyup cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamünaleyküm. Ben 10 yaşımdan beri kulüplerde oynadım. 3 4 kulüp değiştirdim. 10 tane falan lisanslı maça çıkmışımdır. Şu an futbol oynamıyorum ve yaşım 13. lisansım donuk. Şu an bir takıma gitsem hala futbolcu olma şansım var mı? Yani yaşım geçti mi sizce? Hafif kilom var. 1 2 ay içerisinde vermeyi düşünüyorum. Şu an kramponum falan var, her gün halı sahaya gidip bireysel antrenman yapıyorum. Şimdiden sorumu okuyup cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Hala geç değil ama derslerini aksatmaman lazım.

Ve Aleyküm Esselam.

Tabii ki var süren. Yaşın geçmez. 15 yaşına kadar şansını dene. Kilonu ver, ailenle konuş. Derslerini aksatma, antrenmanlara devam et.

Geri
Yukarı