13 yaşında 156 olan boy ileride ne kadar uzar?

13 yaşındayım 156 boyundayım 12. sınıfa geçince kaç cm olurum?
Babam 167.
Annem 148 ya da 49.
Kilom 56 ya da 57.

Anne boyu: 170, baba boyu: 187.
Senin yaşlarında 142.5 boyum vardı doktor kontrolünde ölçmüşlerdi.
Liseye başlarken boyum 150 civarı idi. Bu sene 10.sınıf bitti 11e geçeceğim. Sene başında boyum 168 idi şimdi 176-178. ben biraz babama çekmişim o da 11 gibi falan uzamış. Kontrolde doktor tahlillere falan bakıp tahmini babam kadar ya da ondan en fazla 5 cm fazla olacağımı söyledi. Ayrıca bende de tiroid vardı. Ben neyse ki erkenden hallettim. Ergenliğe girmeden önce doktor hap falan verdi.

Anne boyu: 170, baba boyu: 187.
Senin yaşlarında 142.5 boyum vardı doktor kontrolünde ölçmüşlerdi.
Liseye başlarken boyum 150 civarı idi. Bu sene 10.sınıf bitti 11e geçeceğim. Sene başında boyum 168 idi şimdi 176-178. ben biraz babama çekmişim o da 11 gibi falan uzamış. Kontrolde doktor tahlillere falan bakıp tahmini babam kadar ya da ondan en fazla 5 cm fazla olacağımı söyledi. Ayrıca bende de tiroid vardı. Ben neyse ki erkenden hallettim. Ergenliğe girmeden önce doktor hap falan verdi.
Knk bende de tiroid 6 aylıkken teşhis koyuldu bende 6 aylıktan bugüne kadar hap kullanıyorum. Senin genetiğin uzunmuş knk :D bide hangi bölüme gittin boy için ?

Kanka bende de tiroid 6 aylıkken teşhis koyuldu bende 6 aylıktan bugüne kadar hap kullanıyorum. Senin genetiğin uzunmuş kanka :D bir de hangi bölüme gittin boy için?

Endokrinoloji kanka. Bende hap verdiler senin yaşlarındayken. 6ay kullandım sonra doktor dedi gerek yok tiroidler normal çalışıyor. O zamandan beri kullanmıyorum yaş 15 şu an. Büyük ihtimalle 11 bitmeden 185 olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı