13 yaşında 44 numara ayakkabı giymek normal mi?

AhmetBerkayy

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar; yaşım 13, ayakkabı numaram 43.5-44 arası, boyum 1.78. sizce normal mi çok mu büyük?
Basketbol falanda oynamıyorum.
Ayrıca kilom 55 az mı?

Kilon az. Ayakkabı numaran normal. Kardeşim 14 yaşında 45 giyiyor. Ergenlik döneminde vücudun her yeri aynı hızda uzamaz önce genellikle ayaklar uzar ve uzaması durur. Ben 5 yıldır 46 giyiyorum.

Ayak numarası Normal. 14 Yaşında bir arkadaşım 47 numara giyiyordu 😀
Kilon az.

Boyun uzunmuş masallah 14 yaşındayı boyum 1.70 bence normal seninki 1.74 olan arkadaşımda 44 giyiyor seninki normal yani.

Zargana statüsüne az kalmış.

Kilon az. Ayakkabı numaran normal. Kardeşim 14 yaşında 45 giyiyor. Ergenlik döneminde vücudun her yeri aynı hızda uzamaz önce genellikle ayaklar uzar ve uzaması durur. Ben 5 yıldır 46 giyiyorum.

Ayak numarası normal. 14 yaşında bir arkadaşım 47 numara giyiyordu 😀
Kilon az.

Kilo alman lazım.

Arkadaşlar şunu da söylemeyi unutmuşum baldır, basen, ön kol, biceps, bölgelerinde gereğinden çok çok fazla kas var yani 55 kilo gibi durmuyorum yine de almaya çalışacağım teşekkürler.

Arkadaşlar; yaşım 13, ayakkabı numaram 43.5-44 arası, boyum 1.78. sizce normal mi çok mu büyük?
Basketbol falanda oynamıyorum.
Ayrıca kilom 55 az mı?

Ben 13 yaşında 46 giyiyordum 15'e gireceğim şimdi 47-48 boy 185 188 arası bir şey ayağın 13 yaşına göre büyük değil normal 11 yaşındaki kardeşim 45,5 giyiyor

Geri
Yukarı