13 yaşında bacak kılları alınır mı?

Bu kıl almak falan saçma geliyor erkek kıllı olur zihniyetinde değilim ama mantıksız bence. Utanıyorsan al bence, jilet ile kazırsan daha çok çıkar. Tüy dökücü de biraz daha gür ve kalın ihtimali var. Ağda ile alırsan aynı ölçüde çıkar. Ağda biraz canını yakabilir. Tekrar tekrar alırım dersen sana kim karışabilir ki?

Şu anlık çok fazla gerek yok ve utanmanıza da gerek yok. Eğer makas, jilet gibi şeylerle alırsan daha hızlı uzar. Ağdanın yan etkisi olur mu bilmiyorum ama yavaş çekersen bacakların morarır. Çok hızlı çekersen ani bir kulak çınlamalı acı yaşarsın :D makineyle alabilirsin ama bacağını ıslat ki acıtmasın.

Tüy dökücü ve jiletle almanı kesinlikle önermiyorum çok çıkartıyor(hem hızlı uzatıyor hemde artıyor kıl sayısı) önerim ağda arkadaşlarımdan biliyorum boksa giderken tüy dökücü kullanıyordu arkadaş.

Tüy dökücü veya jilet kılları çoğaltmaz ancak kalınlaştırır. Aynı şekilde kılların daha çabuk çıkmasını sağlamaz. Kıllar kökten alınmadığı için ağdaya göre daha çabuk çıkar. Bence en mantıklısı makinayla almak.

Before//After bırakayım sen seç.

Dosya Ekleri

• IMG20220510164133.jpg
    IMG20220510164133.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 979
  • IMG20220615180140.jpg
    IMG20220615180140.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 764

Yeni konular

Geri
Yukarı