14.000 TL Android telefon önerisi

Bütçe
14000
Bütçe ytetse hiç düşünmeden onu almayı düşünüyordumda. İşte fazla kalıyor biraz. Başka önerilerde beklyorum simdilik.

İstersen Xiaomi Note 12 Pro modellerine bakabilirsin şu anki telefonum bu ve kamerası çok iyi performans olarak 4 yıl civarı ömrü var bayağıdır kullanıyorum eksisini göremedim.

İstersen Xiaomi Note 12 Pro modellerine bakabilirsin şu anki telefonum bu ve kamerası çok iyi performans olarak 4 yıl civarı ömrü var bayağıdır kullanıyorum eksisini göremedim.
redmiye bidaha asla bulaşmam hocam
nothing phone instagramda gördüm ama yorumlarda çok düşmanlardı telefona neden anlamadım saydıklarında en iyisi hangisi olabilir.

Dediğim gibi çoğunlukla günlük kullanım olacak ama tekrar oyun oynamaya başlıyabilirim o yüzden oyun için iyi olacak bir telefon olması daha iyi olur diye düşünüyorum.
Net oyun cihazı X6 Pro var. Onun altındaki cihazlar benzer performans gösterir. Poco F4 ve Realme GT 2 vardı. Ancak stokları tükendi ve var olan satıcılar pek güven vermediğinden önermem. Paylaştığım 4 cihazdan Nothing Phone 1'in işlemcisi biraz daha güçlü. Aynı fiyatlarda işlemcisi daha performanslı olan oyun ağırlıklı kullanıma uygun Tecno Camon 20S Pro 5G var düşünürseniz. Bunun dışında cihazları bir mağazada elden görmeniz sizin için iyi olabilir.

Biraz araştırın, Youtube'dan incelemelere, testlere vs. bakın derim.

Net oyun cihazı X6 Pro var. Onun altındaki cihazlar benzer performans gösterir. POCO F4 ve Realme GT 2 vardı. Ancak stokları tükendi ve var olan satıcılar pek güven vermediğinden önermem. Paylaştığım 4 cihazdan Nothing Phone 1'in işlemcisi biraz daha güçlü. Aynı fiyatlarda işlemcisi daha performanslı olan oyun ağırlıklı kullanıma uygun Tecno Camon 20S Pro 5G var düşünürseniz. Bunun dışında cihazları bir mağazada elden görmeniz sizin için iyi olabilir.

Biraz araştırın, YouTube'dan incelemelere, testlere vs. bakın derim.

Nothing Phone, Tecno Camon 20s Pro, POCO F4 ve GT2 öneriyosunuz. X6 harici anladım kadarıyla. Bakacağım inceliceğim ama POCO F4 bayağı eski kalıyor galiba bunların içinde.

Nothing Phone, Tecno Camon 20s Pro, POCO F4 ve GT2 öneriyosunuz. X6 harici anladım kadarıyla. Bakacağım inceliceğim ama POCO F4 bayağı eski kalıyor galiba bunların içinde.
Yanlış anladınız. F4 ve GT2 önermiyorum. Şu anki fiyatları mantıksız ve satıcılar bana güven vermiyor. Evet F4, V25 ve Nothing Phone 1; 2022 cihazları. Aralarından en yenisi X6 modeli. Genel karşılaştırma için şuraya bakabilirsiniz. Tercih sizin.

Yanlış anladınız. F4 ve GT2 önermiyorum. Şu anki fiyatları mantıksız ve satıcılar bana güven vermiyor. Evet F4, V25 ve Nothing Phone 1; 2022 cihazları. Aralarından en yenisi X6 modeli. Genel karşılaştırma için şuraya bakabilirsiniz. Tercih sizin.

X6 ya bakacağım bütçeyi halledebilirsem onu alacağım halledemezsem onun yerine bir alternatif bakayım saydıklarından.

realme gt 2 2022 çıkışlı telefon ya bu sene yada seneye güncelleme desteği kesilecek yanlız bu sebebi var yoksa güzel telefon

Yeni konular

Geri
Yukarı