14.000 TL Robot süpürge önerisi

Evet aldım alalı 5 ya da 6 gün oluyor. İyimi diye soracak olursanız yaşadıklarımı anlatayım ilk gün geldiğinde şarjının dolmasını bekledim 33 veya 22 şarjla gelmiş olması lazım haritalama işlemi yarıda kesilmesin diye ne olur ne olmaz şarj süresi beklediğimden hızlı bu arada ve az şarj yiyor haritalama işlemi evin boyutuna göre değişiyor bütün odalara girip çıktığı için bir 5 10 dk sürmüştür en az sanırsam. Haritalama işlemi bittikten sonra yerine döndü ve temizliği başlattım temizlikte de beklediğim gibi iyi sonuç verdi yerde halıda ne varsa sildi süpürdü tabii bazı ufak ufak şeyler kaldı ancak o da hava çekim gücünü ayarlamadığım için ben dengeli modda başlattım. Haritalama bitince kafana göre eşya filan ekliyebiliyorsun. Giriş yasak oda ya da görünmez duvar gibi şeyler ekleyebiliyorsun. Belirli odaları secip onları da temizlete biliyorsun. Yani normal robot süpürgelerde olan şeyler ama diğerlerine göre haznesi biraz daha büyük ve çalışma süresi de biraz fazla bence iyi bir seçim olabilir https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...illi-robot-supurge-bhr6068eu-pm-HBC00004EXYA6 Xiaomi'nin böyle bir süpürgesi de cöp istasyonlu bu da alınalbilir tam bilmiyorum ancak bana soracak olursan ben aldığımdan menunum.

Geri
Yukarı