14-15 bin TL telefon önerisi

KunRois

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX
Arkadaşlar görenler vardır belki dün konu açıp sormuştum. POCO X3 Pro telefonum anakart arızası sebebiyle pert olmuştu. Şimdi yeni telefon arayışındayım fiyat maksimum 14-15 bin TL olacak şekilde önerilerinizi alabilir miyim?

Kamera önemli iyi olması lazım, ekran yenileme hızı 120Hz olursa güzel olur çünkü X3 Pro'da ona alıştım. Pek oyun oynamıyorum.

Birkaç model buldum bunlardan birini veya farklı bir model önerileriniz varsa bekliyorum;

Xiaomi Redmi Note 12 Pro
Realme 11
POCO M6 Pro
Samsung Galaxy A34

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar görenler vardır belki dün konu açıp sormuştum. POCO X3 Pro telefonum anakart arızası sebebiyle pert olmuştu. Şimdi yeni telefon arayışındayım fiyat maksimum 14-15 bin TL olacak şekilde önerilerinizi alabilir miyim?

Kamera önemli iyi olması lazım, ekran yenileme hızı 120Hz olursa güzel olur çünkü X3 Pro'da ona alıştım. Pek oyun oynamıyorum.

Birkaç model buldum bunlardan birini veya farklı bir model önerileriniz varsa bekliyorum;

Xiaomi Redmi Note 12 Pro
Realme 11
POCO M6 Pro
Samsung Galaxy A34

Bu iki telefondan birini al. Realme donanımıyla (Snapdragon işlemci ve 12 GB RAM), Samsung 5 yıl güncelleme garantisiyle öne çıkar.

Ben kendim yurt dışı kayıtlı cihaz aldım sıfırlama da vs kapanmıyor Xiaomi 12 pro kamerası güzel yurt içi fiyatı 30 küsürdü yurt dışı 14e aldım memnunum s22 yle rakip olması lazım bence sizde yurt dışı alın yurt içi cihazlar dandik

Xiaomi Redmi Note 12 Pro.
Realme 11.
POCO M6 Pro.
Samsung Galaxy A34.

S23FE öğrenci vergi indirimi ile sanırsam 19ktlye geliyordu mükemmel bir fikir olabilir.

Geri
Yukarı