14 Pro Max vs 15 Pro

• Konuyu başlatan CBN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 460

CBN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bir bilgisayarım var ve bu bilgisayarı satıp yeni bir telefon almayı planlıyorum. 14 Pro Max ve 15 Pro arasında kaldım. İkisi de yurt dışı cihazlar 14 Pro Max 27k TL 15 Pro da 35k TL. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Siz olsanız hangi cihazı tercih edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci olarak 15 Pro önde. Ancak malzeme kalitesi olarak 14 Pro Max. Zaten gider Çin'den titanyum alırsan da Samsung'un katlanan telefonları gibi 90 derece bükülür. Apple şuan planlı eskitmeyi ağırlaştırdı ve aşırı tepki alıyor. Umarım Alüminyum ve çelik kasaya geri dönerler.

İşlemci olarak 15 Pro önde. Ancak malzeme kalitesi olarak 14 Pro Max. Zaten gider Çin'den titanyum alırsan da Samsung'un katlanan telefonları gibi 90 derece bükülür. Apple şuan planlı eskitmeyi ağırlaştırdı ve aşırı tepki alıyor. Umarım Alüminyum ve çelik kasaya geri dönerler.
O kadar dayanıksız değil hocam. Dayanıksız ama o kadar değil. Kılıf ile kullanırsanız bir şey olmaz.

15 Pro çok daha iyi bir telefon.

Merhaba arkadaşlar. Benim bir bilgisayarım var ve bu bilgisayarı satıp yeni bir telefon almayı planlıyorum. 14 Pro Max ve 15 Pro arasında kaldım. İkisi de yurt dışı cihazlar 14 Pro Max 27k TL 15 Pro da 35k TL. Sizce hangisini almak daha mantıklı? Siz olsanız hangi cihazı tercih edersiniz?
15 Pro alınır

İşlemci olarak 15 Pro önde. Ancak malzeme kalitesi olarak 14 Pro Max. Zaten gider Çin'den titanyum alırsan da Samsung'un katlanan telefonları gibi 90 derece bükülür. Apple şu an planlı eskitmeyi ağırlaştırdı ve aşırı tepki alıyor. Umarım alüminyum ve çelik kasaya geri dönerler.

O kadar dayanıksız değil hocam. Dayanıksız ama o kadar değil. Kılıf ile kullanırsanız bir şey olmaz.

15 Pro çok daha iyi bir telefon.

Zaten aldıktan sonra kılıf ile kullanacağım telefon kılıfsız kullanınca pek de hoşuma gitmiyor peki ekran konusunda bir sıkıntı yaşatır mı daha çok günlük işler için kullanacağım.

Geri
Yukarı