14 yaşında 1.67 boy normal mi?

myth1

Centipat
Daha fazla  
Evde kendim metre ile boyumu ölçtüğümde 1.59 çıkıyor. Sağlık ocağına gittiğimde ise 1.67 çıktı. Bu arada yaşım 14 sizce boyum ideal mi ve hangi boy ölçümü doğru?

Evde kendim metre ile boyumu ölçtüğümde 1.59 çıkıyor. Sağlık ocağına gittiğimde ise 1.67 çıktı. Bu arada yaşım 14 sizce boyum ideal mi ve hangi boy ölçümü doğru?

Kardesim eğer sağlık ocağında metre yerden baslamıyorsa boyun gercekten 1.67 olmayabilir ama 14 yas icin 1.67 cok iyi.

Kardesim eğer sağlık ocağında metre yerden baslamıyorsa boyun gercekten 1.67 olmayabilir ama 14 yas icin 1.67 cok iyi.

Sağlık ocağında 1.95 cıktım hocam normalde boyum 1.82 çok garip ölçme tarzları var.

Metreyi kafalarına göre koyuyolar cünkü havadan baslatıyolar yerden değil.
Gittiğim zaman ayağımda bot vardı botu çıkarman gerek yok dediler, çıkarmama rağmen 1.95 çıktım.

Bebeye bak 🙃

53 yaşındayım ve askere giderken 167cm demişlerdi. Sorun yapmadım. Bu yaşta niye sorun yapıyorsun.
Liseye başlangıç da en kısa olan arkadaşım, 3. sınıfa geldiğimizde hepimize tepeden bakıyordu 😁

Geri
Yukarı