14 yaşında 185 olan kişi ne kadar uzar?

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Belli olmaz ortaokulda çok uzun olup lisede nerede ise aynı kalan, ortaokulda kısa olup lisede boy atan kişiler var.
Ama 190 geçme ihtimaliniz yüksek.

Bende bu yaşlar civarındayım ve boyum 185, kilom 100 civarı sizce uzar mıyım, en azından 190'ı geçmek istiyorum sizce geçer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam burada da yazdığım gibi.
Kesin bir şey söylemek mümkün değil maalesef.

Bana beğenmedim atan elemanı ciddiye almayın. Aynı şeyi yazmışım zaten önceki konuda da şimdi de. Spam atıyor artık neye yandı ise. Yönetime şikayet ediyorum.

Hocam yaşınızı yanlış yazmadınız dimi yoksa bizede biraz öneri verin nasıl böyle oldunuz genetiğiniz mi iyi?

Net diyemem ama ortalama olarak uzunsun. Bizim sınıf 15 yaş 1.65 boyları var. Hatta erkek olarak 1.57 olan var yani.

Kalabilirsiniz de uzayabilirsiniz de. Artık ne ile besleniyorsanız yemeye devam edebilirsiniz.

Hocam burada da yazdığım gibi.
Kesin bir şey söylemek mümkün değil maalesef.

Bana beğenmedim atan elemanı ciddiye almayın. Aynı şeyi yazmışım zaten önceki konuda da şimdi de. Spam atıyor artık neye yandı ise. Yönetime şikayet ediyorum.

Hocam zaten oraya yazmıştım ama admin abilerim/ablalarım yeni konu açmış.

14 yaşında nasıl 185 cm artı kilo oldun dinozor etiylemi besleniyorsun. Şaka maka sorunu cevapliyim bunu zaman bilir ama zaten şu an bayağı uzunsun.

Hocam nereden bildiniz her sabah kahvaltıda dinozor eti yiyorum :D (!)

Hocam yaşınızı yanlış yazmadınız değil mi yoksa bize de biraz öneri verin nasıl böyle oldunuz genetiğiniz mi iyi?

Hocam yanlış yazmadım, dürüst olmak gerekirse biraz fazla bile yazdım. Annemin 172-175 cm, babamın ise 175-180 cm arası bir boyu var. Annemin baba tarafı uzunmuş. Anlattığına göre tüm köy ondan (annemin babasından) korkarmış.

Genetik her şey ama basket oynarsan yardımcı olabilir boy uzama konusunda.

Basket düşünüyorum ama şu an kafam vücut geliştirmede onda da yaşım tutar mı? Emin değilim.

Net diyemem ama ortalama olarak uzunsun. Bizim sınıf 15 yaş 1.65 boyları var. Hatta erkek olarak 1.57 olan var yani.

Kalabilirsiniz de uzayabilirsiniz de. Artık ne ile besleniyorsanız yemeye devam edebilirsiniz.

İnşallah 190 veya üzerini görebilirim. Aslında pek sağlıklıda beslenmiyorum.

14 yaşında boyu geçtim 100 kilo ne kardeşim sen cidden evde neyle besleniyorsun.

Karbonhidrat biraz fazla ondan dolayı kilom 100 civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı