14 yaşında iş bulunabilir mi?

kageno

Femtopat
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 1.80 kilom 75 yazın çalışmak istiyorum. İş bulabilir miyim? Sizce cafede falan bir de ne kadar maaş verirler?

Yaşadığın yere göre değişir tabii maaş da aynı şekilde mesela bizim burada senin yaşındakilere harçlık verecek şekilde ancak çalıştırırlar.

14 yaşındayım boyum 1.80 kilom 75 yazın çalışmak istiyorum. İş bulabilir miyim? Sizce cafede falan bir de ne kadar maaş verirler?

Sadece yazın 3 ay çalışcaksan bulmakta zorlanabilirsin ama sürekli çalışcaksan bulursun. Hemen askeri maaş vermezler en fazla 13 bin falan verirler. İleriki zamanlarda zaten yükselir maaş.

Sadece yazın 3 ay çalışcaksan bulmakta zorlanabilirsin ama sürekli çalışcaksan bulursun. Hemen askeri maaş vermezler en fazla 13 bin falan verirler. İleriki zamanlarda zaten yükselir maaş.

Şu an okulu bayağı bir astım bırakmayı düşünüyorum zaten 13 bin benim için gayet iyi bir fiyat yorumun için teşekkürler.

Çok küçüksün. Çocuk işçi çalıştırmak yasak. Neden çalışmak istiyorsun?

Okulu hiç sevmiyorum ve okumak istemiyorum bu yüzdende muhtemelen bırakacağım o yüzden.

Şu an okulu bayağı bir astım bırakmayı düşünüyorum zaten 13 bin benim için gayet iyi bir fiyat yorumun için teşekkürler.

Okulu hiç sevmiyorum ve okumak istemiyorum bu yüzdende muhtemelen bırakacağım o yüzden.

Kanka sana tavsiyem liseye başlamadıysan hiç başlama bir yolunu bul açığa geç. Bende aynı senin gibi okulu hiç sevmiyorum önceden açığa geçmedim şimdi de geçemiyorum bu sene de zaten 12.sınıfım son senem bitsin daha üniverste falan okumam.

Geri
Yukarı