14 yaşında Red Bull içmek sakıncalı mı?

itzduchy

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Merhaba, 14 yaşındayım. Red Bull, Monster gibi enerji içeceklerinin sağlığa zararı var mı? Biraz internette gezindim birileri annemin karnında içiyordum kardeşim hiçbir şey olmuyor derken birileri kalp çarpıntısı yapıyor kalp ritmini bozuyor gibi sağlık sorunlarını belirtmişler. Tadından dolayı seviyorum 3 4 kere içmişliğim var ama eğer sağlığa gerçekten büyük zararlıysa bırakacağım. Veya haftada 1, 2 haftada 1 içsem ne olur? Kısaca 14 yaşındaki biri için Red Bull içmek şimdi ve ileri yaşlarda sağlık sorunları oluşturur mu?

Son düzenleme:
Merhaba, 14 yaşındayım. Red Bull, Monster gibi enerji içeceklerinin sağlığa zararı var mı? Biraz internette gezindim birileri annemin karnında içiyordum kardeşim hiçbir şey olmuyor derken birileri kalp çarpıntısı yapıyor kalp ritmini bozuyor gibi sağlık sorunlarını belirtmişler. Tadından dolayı seviyorum 3 4 kere içmişliğim var ama eğer sağlığa gerçekten büyük zararlıysa bırakacağım. Kısaca 14 yaşındaki biri için Red Bull içmek şimdi ve ileri yaşlarda sağlık sorunları oluşturur mu?
Sadece enerji içeceği değil, sporda antrenmanda kalbini aktif tutar. Ama geceleri yatmadan önce içeyim deme sakın! Geceleri kalp rahatsızlığı gibi problemlerden şikayetçi olursun.

Sadece enerji içeceği değil, sporda antrenmanda kalbini aktif tutar. Ama geceleri yatmadan önce içeyim deme sakın! Geceleri kalp rahatsızlığı gibi problemlerden şikayetçi olursun.

Uyku için ve tadı için içiyorum, öğleden sonra çok uykum geliyor ders çalışırken o yüzden.

Çok abartmamak kaydıyla tüketilebilir ama içeriği sadece şeker odaklı olduğu için tüketmemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Onun yerine yeteri kadar uyku ve sağlıklı beslenme ile ek takviye gıdalara ihtiyaç duyma gereksinimi ortadan kalkar.

Uyku için ve tadı için içiyorum, öğleden sonra çok uykum geliyor ders çalışırken o yüzden.
Selam , enerji içeceği uykunu mu açıyor.? Bunun yerine granül kahvede tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı