140 günde YKS sayısal alanda 30 bin sıralama yapılabilir mi?

ArdaofRivia

Decapat
Merhaba, şu an netlerim TYT Türkçe 30, sosyal 13 18 arası, mat 20 25 (konu eksikliğinden), fen de yaklaşık 10 geliyor. AYT de kimya ve fiziğim iyi, 140 günde 30 bine girebilir miyim? Şuan AYT netlerim çok kötü 25 30 fln geliyor

Son düzenleme:
Merhaba, şu an netlerim TYT Türkçe 30, sosyal 13 18 arası, mat 20 25 (konu eksikliğinden), fen de yaklaşık 10 geliyor. AYT de kimya ve fiziğim iyi, 140 günde 30 bine girebilir miyim? Şu an AYT netlerim çok kötü 25 30 falan geliyor.

Hocam bu Türkçe netleriniz nasıl yükseliyor? Benım Max 20 net oluyor Türkçede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu Türkçe netleriniz nasıl yükseliyor? Benım Max 20 net oluyor Türkçede.
Valla hocam kendiliğimden paragraf yapabiliyorum arada bir kaç tane de noktalama sorusu ekleyince oluyor aslında dilbilgim 0 olmasa 35 40 arasında olur. Önemli olan paragrafı yapabilmek belki soru çözüm taktikleri fln denemelisin ya da sık türkçe denemesi yap.

Vallahi hocam kendiliğimden paragraf yapabiliyorum arada birkaç tane de noktalama sorusu ekleyince oluyor aslında dilbilgim 0 olmasa 35 40 arasında olur. Önemli olan paragrafı yapabilmek belki soru çözüm taktikleri falan denemelisin ya da sık Türkçe denemesi yap.
Kitap okuma işini arttırdım bir de paragraf ve denemelere daha fazla ağırlık vermeye başlıyalım bakalım ne olacak.

Kitap okuma işini arttırdım bir de paragraf ve denemelere daha fazla ağırlık vermeye başlıyalım bakalım ne olacak.
bende küçükken kitap okurdum, okuma hızı için katkılı olmuş olabilir ama paragrafla karıştırma , kitapta hikayeyi okursun sadece paragrafta bir sonuç bulmaya çalışırsın eğer paragraf arttırmak için okumaya başladıysan biraz geç kaldın , daha fazla paragraf çöz kitap yerine.

Yapılamaz geçmiş olsun. Türen-İntegral-Trigonometri bile minimum 3-4 ayını alıyor.
hocam 4 ay abartı olmadı mı biraz trigonometride az çok bilgim var denemede 5 sorudan 2 sini şuan çalışmadan net yapabilirim logaritma/diziler/denklemler var türev ve integrali okulla götüreceğim , fonksiyonları ve trigonometriyi mükemmelleştirip yanına bir de geometri ve pkob eklediğimde bence matematik yapılır .

Yapılamaz geçmiş olsun. Türen-integral-trigonometri bile minimum 3-4 ayını alıyor.

Arkadaşımız rahat çalışmaya alışkın sanırsam. 3 ayda AYT mat biter 4. ayda yalayıp yutarsınız sadece sürekliliğinizi bozmayın her daim disiplinli olun.

Paragrafin tirmi ve 0 risk öneririm. Hele hele 0 risk kitabını Ve youtube kampını. Her gün özellikle sabahları 9 gibi 40 tane paragraf yapıştırırım süre tutarak. Bir süre sonra fark ediyosun ki paragraf soruları takır takır sıkılmadan gidiyor ve eğlenmeyede başlıyosun, tabii her gün düzenli süre tutarak çözersen.

Merhaba, şu an netlerim TYT Türkçe 30, sosyal 13 18 arası, mat 20 25 (konu eksikliğinden), fen de yaklaşık 10 geliyor. AYT de kimya ve fiziğim iyi, 140 günde 30 bine girebilir miyim? Şu an AYT netlerim çok kötü 25 30 falan geliyor

Kuzenim (tam net hatırlamıyorum) Türkçe 34 net TYT mat 39 net, AYT 65 net, sosyali hatırlamıyorum 25 bin yapmıştı. Senin için 30 bin hedef biraz zor görünüyor. Ama yine de hedefi yüksek tutmak lazım. Kuzen 3 k hedefliyordu ve sınava yaklaştığı zaman netleri aşağı yukarı böyleydi. Hedefi düşük tutarsan rahatlama gelebilir, salarsın o da kötü olur.

İki sene önce bu zamanlar 85tyt 65ayt yapıyordum yks de 14k yaptım. Ayten biraz fazla düşük çalışma sureni arttirman ve devamlı çalışman lazım tut den konu eksiğini bitir ayet kasil.

Yeni konular

Geri
Yukarı