144Hz 1920x1080 Yapabildim mi?

RetroHead

Decapat
Merhaba NVIDIA denetim masasından DVI port bağlayarak sistemimi kurdum ve denetim masasında 1080p, 1920x1080 (doğal) yazanı seçince 144 değil 120 yenileme hızı verebiliyordu o da biraz garip gözüküyordu sonra aşağı scrollayınca PC sekmesi altında 144Hz seçeneğini seçmemi sağlayabilen 1920x1080'i seçince güzel durdu. Ama 1080p ibaresi yok doğal falan da yazmıyor. NVIDIA'nın pendulum demosunu indirdim G-Sync açık ve iyi gözüküyor siz ne diyorsunuz olmuş mudur? Çok nadir donma oluyor bazen klasör tıklarımda onun dışında bir şey yok tabii. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelik olarak doğru seçmişsiniz zaten doğal kısımdan değil pc kısmındaki 1080 den 144 Hz seçeceksiniz. Donmalar sistem kaynaklıda olabilir monitör g sync compatible bir monitör ise anlık fps dalgalanmalarında yada fps düzeyin alt düzeylere gelmesinde gerçek gsync olmadığı için monitörde bir afallama olabiliyor anlık donma gibi gözükebilir gözünüze bir sıkıntı problem yok hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı