144Hz 1ms 1080P Monitör Önerisi

Rtx 2060 ile ViewSonic XG 2401 kullanıyorum. Monitör freesync ve Gsync açık sorunsuz kullanıyorum. Flicker Free ( titreşim engelleme), anti glare ( parlama önleyici mat ekran), düşük giriş gecikmesi, mavi ışık filtresi, siyah stabilizasyon ayarı, LFC (oyunda FPS freesync veya gsync çalışma aralığının altına düşerse kareyi iki defa vererek FPS'i iki katına çıkarıyor. Örneğin 35 FPS oluyor 70 FPS) gibi oyuncunun işine yarayan teknolojileri mevcut.
Technopat Sosyal'de incelemeleri mevcut.
Gerçekten güzel monitör eğer ki bir monitör daha alacak olursam tavsiyene uyacağım

Rampage Bright RM-61 kullaniyorum. Gayet memnunum. View sonic ile arasinda kalmistim. Yerli firma varken viewsonic almak istemedim. Monitor gayet guzel col memnunum.

Gördüğüm en iğrenç o monitör. Bulanık görütüye sahip. O da TN bu arada. AOC G2460PF modeli bile ondan daha iyi. TN olarak düşünüyorsanız Asus'un MG248QR modeli var. Monitör pivot olduğu için beğeneceğinizi umuyorum. Viewsonic'lere bence girmeyin ki, tavsiye etmem.
Monitörün bulanık olduğunu nerde gördünüz? O monitör TN paneller içerisinde renk kapsamı bakımından en iyisi o yüzden önerdim. Bulanık tarzı sorunlar şans işi binde bir.

TN Paneller arasında renk bakımından iyi monitör öneriniz yok mu? Birde TN’de 1ms VA’da o zaman TN’nin ne anlamı kaldı? Tepkime süresi eşit

Monitörün bulanık olduğunu nerde gördünüz? O monitör TN paneller içerisinde renk kapsamı bakımından en iyisi o yüzden önerdim. Bulanık tarzı sorunlar şans işi binde bir.

Bu işi yaptığımdan ötürü bizzat biliyorum. Deneyimim fazladır ondan ötürü bilgi veriyorumdur belki :)

Samsung C24FG73 modeli özellikleriyle herşeyi ile çok güzel ama ayak kısmı nedense iğrenç geliyor bana göz var nizam var ne diye monitörün önüne geçer ki bir ayak tutacağı. Bunu masaya veya duvara monte edebiliyor muyuz? 120x60 masanın zaten sonuna duvara yaslıycam monitörü ayaklık yerine masaya bağlamanın bir yolu var mı?

Samsung C24FG73 modeli özellikleriyle herşeyi ile çok güzel ama ayak kısmı nedense iğrenç geliyor bana göz var nizam var ne diye monitörün önüne geçer ki bir ayak tutacağı. Bunu masaya veya duvara monte edebiliyor muyuz? 120x60 masanın zaten sonuna duvara yaslıycam monitörü ayaklık yerine masaya bağlamanın bir yolu var mı?

Onun ayağı biraz büyük, büyük masanız varsa süper bir monitör. Quantum Dot destekli o monitör. QLED'in yandan yemesi gibi. VESA desteği var. Duvara dikebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı