14700F boşta BIOS'ta 80 derece oluyor

Taksitli aldıysanız vatan mantıklı bende zamanında almıştım vatandan taksitle ama yine de alınan alındı hocam.

Yok stok fan thermal macun sürülü geliyor paketten öyle çıkıyor yani. Belki jelatini falan vardır sökmemiş olabilirler ki zaten intelin stok fanı yetmiyor. Sizin işlemciniz çok güçlü.

Bu sistemi stok fanla kullanmanız önerilmez. 1hafta önce aldınız nasıl daha kuramadılar peki?
Stok fanla 1 ay idare edecektim kart doldu çünkü ondan

Bu arkadaşın hangi intel 14.nesil
14700f

Bu arkadaşın hangi intel 14.nesil
14700

Stok fanla 1 ay idare edecektim kart doldu çünkü ondan

14700f
Bence iyi almışsınız fiyatı takmayın da bu sisteme stok fan gitmez eğer bütçem yok diyorsanız gidin montajı doğru yapılmamıştır büyük ihtimalle bilen birine taktırın.

Niye ssd değişti?

14700

Bence iyi almışsınız fiyatı takmayın da bu sisteme stok fan gitmez eğer bütçem yok diyorsanız gidin montajı doğru yapılmamıştır büyük ihtimalle bilen birine taktırın.

Niye ssd değişti?
İstediğim ssd var dediler 1 tane kalmış gözüküyordu satın aldım bozukmuş onu bekledik

Vatan taksite çok koymuyor ondan uyguna geldi tek korkum işlemci bozuksa garanti süreciyle uğraşmak

İstediğim ssd var dediler 1 tane kalmış gözüküyordu satın aldım bozukmuş onu bekledik

Vatan taksite çok koymuyor ondan uyguna geldi tek korkum işlemci bozuksa garanti süreciyle uğraşmak
Stok fan bile olsa boşta 80 derece olmamalı geri gönder sorunu çözsünler en fazla 50 55 derece olur

İşlemci bozuk değildir hocam fanın montajı doğru yapılmamıştır dediğim gibi gidip bilen birine taktırın.

Geri
Yukarı