15.000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000

Cnzxr

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:ASUS PRIME B450M-K II İşlemci:Amd Ryzen 3 2200g Ram:Patriot 8gb 3200mhz
Telefon almayı düşünüyorum ama emin değilim hem tasarım konusunda hem donanım olarak iyi bir telefon istiyorum. POCO X6 Pro çok öneriliyor oyun için filan ama tasarım olarak pek hoşuma gitmeyen bir telefon. Ama bunu alırsam da yurt dışı almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Ve tasarım donanım olarak iyi önereceğiniz başka bir telefon var mı?

POCO falan tavsiye etmem. Güzel bir tasarım istiyorsanız ikinci el iPhone 12-13'lere bakabilirsiniz. Daha çok donanım odaklıysanız ikinci el Samsung S20 FE veya S22 önerebilirim. Ha ben sıfır telefon istiyorum diyorsanızda pek iç açıcı telefonlar bulamayabilirsiniz.

POCO falan tavsiye etmem. Güzel bir tasarım istiyorsanız ikinci el iPhone 12-13'lere bakabilirsiniz. Daha çok donanım odaklıysanız ikinci el Samsung S20 FE veya S22 önerebilirim. Ha ben sıfır telefon istiyorum diyorsanızda pek iç açıcı telefonlar bulamayabilirsiniz.

Hocam aklımda iPhone vardı zaten ama yok bütçeme göre veya yakın düzgün telefon bulamadım. Samsung s serisi olanlardadaya günlük kullanım için kamera için filan iyi oldunu, POCO'nun oyunda daha iyi olucanı söylüyorlar. Kamerayı aşır kullanan biri değilim zaten. 2. elde Samsung filan pek alasım gelmiyor hep bir iş çıkıyor telefonda.

Bütçeye 15 bin yazmışsınız ama dediğiniz telefon 17 bin. Telefonda oyun oynamayıp, gündelik olarak kullanacaksanız S21 FE öneririm. Oyun oynuyorsanız X6 Pro da tercih edilebilir.

Zaten alırsam yurt dışı alacağımı söyledim. Alamasam bile bekler 17 bin TL'ye alırım sorun o değil. Günklük kullanım için değil çoğunlukla oyun ve Instagram'da takılıcam fazla oyun oynayan biriym kamera için filan değmiceni düşünüyorum S21 FE.

İkinci el S22 tercih edebilirsiniz.

İkinci el almak istemiyorum Android olarak. Hep bir ön yargım var.

Hocam aklımda iPhone vardı zaten ama yok bütçeme göre veya yakın düzgün telefon bulamadım. Samsung s serisi olanlardadaya günlük kullanım için kamera için filan iyi oldunu, POCO'nun oyunda daha iyi olucanı söylüyorlar. Kamerayı aşır kullanan biri değilim zaten. 2. elde Samsung filan pek alasım gelmiyor hep bir iş çıkıyor telefonda.

Zaten alırsam yurt dışı alacağımı söyledim. Alamasam bile bekler 17 bin TL'ye alırım sorun o değil. Günklük kullanım için değil çoğunlukla oyun ve Instagram'da takılıcam fazla oyun oynayan biriym kamera için filan değmiceni düşünüyorum S21 FE.

iPhone bulabilseydim bütçeme göre iPhone almayı düşünüyordum ama yok ve çoğu insan bu bütçeye Android öneriyor o yüzdende insan kararsız kalıyor.

O zaman dediğim gibi X6 pro düşünebilirsiniz.

Gündelik kullanım için alacaksanız S21 FE Snapdragon alabilirsiniz. Ağırlıklı oyun oynanacaksa POCO X6 Pro tercih edilebilir.

X6 Pro'ya yakın ama tasarımı daha iyi bir telefon var mı peki bildiğiniz. Nothing Phone çok hoş geldi gözüme ama hep değmez değmez diyorlar neden anlamadım.

X6 Pro'ya yakın ama tasarımı daha iyi bir telefon var mı peki bildiğiniz. Nothing Phone çok hoş geldi gözüme ama hep değmez değmez diyorlar neden anlamadım.

2. el bu fiyatlarda veya yakın bir iPhone 12 bulabilir miyim acaba alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı