15.000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15 bin tl

raveipt

Femtopat
Merhabalar 15 bin tl bandında laptop arıyorum. Oynadığım birkaç oyun var lol,cs,valo tarzı. Sağlam ve uzun süreli beni idare etsin istiyorum. Sizce bu linkteki iyi midir? Varsa önerilerinize açığım

Laptopu 2 gün önce aldım bilgisayarın soğutması çok çok iyi. Yüksek grafikli oyunlarda işlemci sıcaklığı biraz fazla artıyor ancak kapattığında direkt düşüyor. Bu fiyata bulabildiğim en iyisi buydu. 13500 TL'ye almıştım.

Laptopu 2 gün önce aldım bilgisayarın soğutması çok çok iyi. Yüksek grafikli oyunlarda işlemci sıcaklığı biraz fazla artıyor ancak kapattığında direkt düşüyor. Bu fiyata bulabildiğim en iyisi buydu. 13500 TL'ye almıştım.

Bende bu ay sonu alacağım da 900 lira zam gelmiş 1 günde 😀 vadeler tekrardan artmış ayrıca.

Merhaba yorumlarda birkaç yazılımsal sıkıntısı olduğu yazılmış. Nedir sıkıntısı acaba

Geri
Yukarı