15-16 bin liraya telefon önerisi

Denizli deyim, aslında S21Plus vs dusunuyrdum ama arada 4 5K fark var, yurt dışı cihazda almam zaten.
Aynen alınmaz,eski kayıt falan diyorlar kapanmaz diyorlar sonra kapanıyor.Bana birisi iPhone 12 al yurt dışı yanınada 6s alıp 12 üzerinden aramaları yönet falan demiştide uğraştırıcı iş.

Aynen alınmaz, eski kayıt falan diyorlar kapanmaz diyorlar sonra kapanıyor. Bana birisi iPhone 12 al yurt dışı yanına da 6S alıp 12 üzerinden aramaları yönet falan demiştide uğraştırıcı iş.

Sence sen 6 8 ay garantili S21Plus mu alırsın yoksa daha fazla garantili S21FE mi 1 2bin lira farkla.

Sence sen 6 8 ay garantili S21Plus mu alırsın yoksa daha fazla garantili S21FE mi 1 2bin lira farkla.
S21 Plus'ın AnTutu puanı daha yüksek ama ne farkı var bilmiyorum belki daha stabil çalışıyordur.

Büyük ve bir tık daha iyi ekran istiyorsan alınır.

Telefoto kamerası 64MP ve OIS'li, sonra pil ekran farki var, hizli şarj bazilari 40W yazmis ilanlara verenler ama 25W gösteriyor detayda fark bu kdr zaten güncellemesi olrk aynisini alırlar ben zaten telefoncuya gidip incelemeden almam bir şey.

Telefoto kamerası 64MP ve OIS'li, sonra pil ekran farki var, hizli şarj bazilari 40W yazmis ilanlara verenler ama 25W gösteriyor detayda fark bu kdr zaten güncellemesi olrk aynisini alırlar ben zaten telefoncuya gidip incelemeden almam bir şey.
En mantıklısı.

Bakalım ne kdr zam yiyecekler bunlar yiyince ikinci el de zam yiyor zaten inşallah makas artmaz temiz bulursam alip geçeceğim. Üzerine Max 7 8 veririm galiba cihaza göre tabii.
İnşallah artmazlar ben Ankara'ya dönene kadar ya.Bulabilirsem alacağım direkt iP 12'yi bulamazsam 11 alıp geçerim.

Geri
Yukarı