15 ayda YKS'de ilk 10.000'e girebilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

663803

Kilopat
11. sınıf YKS öğrencisiyim. 11. sınıfın başından beri dersleri dinliyorum ama hep tembellik ettiğim için testlerimi çözmedim ve tekrar yapmadım. Daha yeni oyun bağımlılığımdan kurtuldum ve kafamı derslere verebildim. Çalışma isteğimde oluyor artık. 11. sınıfın baş konularını hallettim. (örnek: Fizikte vektörler, bağıl hareket ve newton hareket yasalarının bütün soru bankalarımdan testlerini çözdüm.) Şimdi orta konularına çalışmaya başlayacağım ve şu an işlediğimiz konularla en geç 1 aya yetişip paralel götüreceğim inşallah.

Ben 3-4 tane sevdiğim kanalın 11. sınıfta nasıl çalışılmalı adında videosunu izledim ve hepsi bu sene sadece AYT odaklı çalışmamı söylediler. Bende bu yıl Haziran'a kadar AYT'nin bütün konularını bitirip soru bankalarımdan testlerimi çözüp bitirmiş olacağım.

Ekstra olarak da her gün 20 soru paragraf çözüyorum. Yazın ya da yaza doğru TYT'ye de ağırlık verip çalışmaya başlayacağım ve denemeler çözmeyi düşünüyorum. Sizce bu tempoyla başarabilir miyim? 15 ayda ilk 10.000'e girmek için istikrarlı bir şekilde çalışsam yapabilir miyim?

Geç mi kaldım? Şimdi birçok video izlerdim bu konu hakkında ama tecrübesi olan abilerim, ablalarım varsa onlardan tavsiye almak isterim. Matematik ve fende temelim sağlam ama ağustos'tan beri yattım ve aklım başıma daha yeni geldi.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler 😊

Yaz ayını boş geçmezseniz gayet muhtemel.
Bende sayısal ve 11. sınıf öğrencisiyim, bu yılın başında düzgün ders çalışmaya başladım.

Analiz ettim. Girebiliyorsun. :matrix:
Çok sağolun hocam, teşekkür ederim 😊. Bende istikrarlı ve planlı bir şekilde çalışıyorum inşallah istediğim üniversite ve bölümü kazanırım. İnşallah herkes istediği yerleri kazanır.

Sayısal için son seneye bırakmak kötü bir seçenek olur zaten hocam. Siz bence 11. sınıftan itibaren düzenli çalışmaya başlarsanız önünüzde hiçbir engel kalmaz. Zaten 15 ay gibi uzun bir zamanınız var. 👍

Sayısal için son seneye bırakmak kötü bir seçenek olur zaten hocam. Siz bence 11. sınıftan itibaren düzenli çalışmaya başlarsanız önünüzde hiçbir engel kalmaz. Zaten 15 ay gibi uzun bir zamanınız var. 👍
Çok teşekkür ederim hocam. Martın başından beri adam akıllı çalışıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim 😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı