15 bin liraya ikinci el Mi 11 Ultra alınır mı?

@Asabı Bozuk Adam Mi 11 Ultra'da ekrandan başka mutlaka almanız gereken bir özellik göremedim. Zaten realme onermedim, aynı fiyata, sıfıra ve aynı işlemciye sahip bir telefon diye söylemiştim.
Mi 11 Ultra'da 24 fps 8K kamera bulunuyor. Bu kasarak video çekimi manasına geliyor.
S21 FE ise ön kamerada 4K bulundururken, Mi'de yok.
S21 FE daha uzun süre güncelleme alacak.
Exynos 2100 daha üstün ayrıca OneUI da S21 FE için başka neden.
Ben yine de S21 FE tercih ederdim.

Realme istemiyorum S21 FE yerine mi 11 Ultra alma isteme sebebim kamera ve işlemci zaten. Exynos 2100 ve SD 888 arasında fark pek yok zaten.

S21 FE kamerada Zoom hariç mi 11 Ultra yı rezil rüsva eder. 2100 888'e göre ısı ve verimlilik konusunda daha iyi. 888'in avantajı daha iyi GPU'dan dolayı oyunlarda daha iyi performans sunması. Oyun ağırlıklı kullanım varsa mi 11 Ultra alabilirsin; oyunla işin yoksa S21 FE al geç.

S21 FE kamerada Zoom hariç mi 11 Ultra yı rezil rüsva eder. 2100 888'e göre ısı ve verimlilik konusunda daha iyi. 888'in avantajı daha iyi GPU'dan dolayı oyunlarda daha iyi performans sunması. Oyun ağırlıklı kullanım varsa mi 11 Ultra alabilirsin; oyunla işin yoksa S21 FE al geç.
Hocam nasıl rezil rüsva edecek? DXomark puanlarının dışında da araştırdım Mi 11 Ultra eziyor.

@Erenk1905 @Violet S Nothing Phone 1 alınır mı peki hocam?

Geri
Yukarı