15 bin TL telefon tavsiyesi

Silence59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, hem eskiliği olsun hem de yıpranması olsun artık yetmemeye başladı, kamerası falan kırıldı artık değiştirmek istiyorum. Kafamda birkaç model var. Bütçem 15-20 civarı en fazla ama 15'i çok geçmese iyi olur.
Samsung A54 256 GB.
iPhone 11.

Merhaba, Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, hem eskiliği olsun hem de yıpranması olsun artık yetmemeye başladı, kamerası falan kırıldı artık değiştirmek istiyorum. Kafamda birkaç model var. Bütçem 15-20 civarı en fazla ama 15'i çok geçmese iyi olur.
Samsung A54 256 GB.
iPhone 11.
iPhone 11'in yüzüne bakılmaz artık Samsung A54 kesinlikle.

Samsung A54 256 GB.
iPhone 11.

POCO F4 var Hepsiburada'da 14.999 TL

Honor 90 öneririm. Düz ekran isteniyorsa Poco X6. Biraz daha güçlü işlemci isteniyorsa Poco F4. Samsung arayüzü ve iyi kamera için A54 bakılabilir. Realme 11 Pro da seçenek olarak eklenebilir. Mağazadan inceleyin beğenin ona göre alın derim.

Samsung A54 256 GB.
iPhone 11.
iPhone 11 alınmaz. X6 Pro, S21 FE veya A54 bakabilirsiniz.

Beklentilerim çok üst seviye değil
Geniş açıda video çekebilsin (direksiyon story'si için)
Arada pubg oynarım sosyal medyada takılırım şöyle 3 yıl götürecek şekilde olsa yeterli

Birde yasal şekilde ülkeye girmeyen Xiaomi modellerinde de güzel cihazlar var sizce onlara yönelmelimiyim çevremde herkes o şekilde kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı