15 bin TL'ye elektrikli scooter önerisi

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Merhaba, ortalama olarak 15 bin TL'ye elektrikli scooter almayı düşünüyorum. Okula gidip gelirken, dershaneye gidip gelirken, şehir içi gezintide kullanacağım. Bu bütçeye ne kadar güçlü olabilirse benim için o kadar iyi, ayrıca menzili de biraz önemli. Çünkü günlük kafadan 15-20 km kullanacağım. Arıza çıkartmasın, kafamı yormasın benim için yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.

Direkt Segway F2 serilerine bak, hem performanslı hem kaliteli üzmez seni sadece F2 Pro modelinde frene basınca ön süspansiyon sebebiyle hafifçe öne yığılma yapıyor, kronik arıza servis kabul ediyor bu durumu yenisiyle değisebiliyorlar süspanisyonun eğer alacaksan çağri merkezine en son sor. Ben Mi 2 sahibiydim bu modeller ondan çok üstte ama aynı fiyatlar bir de eski.

Direkt Segway F2 serilerine bak, hem performanslı hem kaliteli üzmez seni sadece F2 Pro modelinde frene basınca ön süspansiyon sebebiyle hafifçe öne yığılma yapıyor, kronik arıza servis kabul ediyor bu durumu yenisiyle değisebiliyorlar süspanisyonun eğer alacaksan çağri merkezine en son sor. Ben Mi 2 sahibiydim bu modeller ondan çok üstte ama aynı fiyatlar bir de eski.
Hocam biraz göz gezdirdim ama hız sınırı varmış sanırım, bu hız sınırı kaldırılabiliyor mu?

Hocam biraz göz gezdirdim ama hız sınırı varmış sanırım, bu hız sınırı kaldırılabiliyor mu?

Kaldırılabiliyor, ama sonsuza kadar açabilsen bile en fazla 32 yap uzun süre bu modele benzerleri kullandım oradan biliyorum. Hem batarya hem motor çok yoruluyor daha fazlasına bir de fren tutmaz daha fazlasına.

Benim sana tercihim 25 kalsın 7 km hız çok fark etmiyor az da gelmiyor. Güvenlik için çok fark ediyor o kadar hız.

Kaldırılabiliyor, ama sonsuza kadar açabilsen bile en fazla 32 yap uzun süre bu modele benzerleri kullandım oradan biliyorum. Hem batarya hem motor çok yoruluyor daha fazlasına bir de fren tutmaz daha fazlasına.

Benim sana tercihim 25 kalsın 7 km hız çok fark etmiyor az da gelmiyor. Güvenlik için çok fark ediyor o kadar hız.
Hocam 25 de gitmiyor gibi geliyor, hızı sonuna kadar açsak, ömründen ne kadar düşürür ki? Zaten ekonomik, sürüş ve spor modlarına ayrıldığı için çoğunlukla düşük hızda kullanırım. Acelem varsa ona göre yükseltirim (eğer mümkünse). Bu şekilde kullansam çok zararı olur mu ki?

Bir de Segway F2 serisi benim bütçeyi aşıyor hocam, daha aşağı bütçede bir şeyler önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı