12 bin TL'ye elektrikli scooter önerisi

darkNemesis

Centipat
Daha fazla  
Elektrikli scooter almayı düşünüyorum bütçem maksimum 12K.

1-Onvo OV-007
2-Cybersoul X3 Pro.
3- Xiaomi himo L2.
Bunlar arasında hangisi daha mantıklı? Eğer başka bir öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşa sordum, Segway'in menzilinin doğru olduğunu ama Nautica gibi markaların menzillerinin tam verimli olmadığını söyledi. Attığınız markayı önermiyor.

Arkadaşa sordum, Segway'in menzilinin doğru olduğunu ama nautica gibi markaların menzillerinin tam verimli olmadığını söyledi. Attığınız markayı önermiyor.

Arkadaşınız yasomi S65 Max hakkında ve en yukarıdakiler hakkında ne diyor bir de ömürleri bunların ne kadar olur? Teknik servisi hangisinin ilgili hemen yapıyor ve sağlam bozulmuyor?

Elektrikli scooter almayı düşünüyorum bütçem maksimum 12K.

1-Onvo OV-007
2-Cybersoul X3 Pro.
3- Xiaomi himo L2.
Bunlar arasında hangisi daha mantıklı? Eğer başka bir öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Boy ve kilo durumunuz nedir? Gezmek amaçlı mı alacaksınız? Düzenli işe veya okula gidip gelmek için mi kullanacaksınız?

Boy ve kilo durumunuz nedir? Gezmek amaçlı mı alacaksınız? Düzenli işe veya okula gidip gelmek için mi kullanacaksınız?

Düzenli işe gidip gelmek amaçlı belki arada sırada dışarı çıkabilirim yani genellikle iş için almayı düşünüyorum 100 kg boy 177 cm. Cybersoul X3 Pro ve Segway Ninebot D38e Elektrikli Scooter fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu linkteki ürün arasında kaldım. Hangisi daha mantıklı sizce?

Segway eski bir üretici hatta bu işleri ilk başlatan firmalardan. Daha sonra Çin'li Ninebot bu firmayı aldı okuduğum kadarıyla, hala Segway kalitesi var mıdır bilemiyorum. Cybersoul X3 Pro güzel bir scooter, üreticisi Okai Avrupa menşei bir firma. Tabii ki bir çok parçasını onlar da uzak doğuda ürettiriyordur ancak kalite anlayışları Avrupa. Ben iki ürün arasında kalsaydım Cybersoul X3 Pro 'yu tercih ederdim.

1691415322948.png
1691415322948.png

Yeni konular

Geri
Yukarı