15 dolara Manor Lords alınır mı?

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığım gibi. Türünü hiç oynamadım, bilmiyorum yani, ama oynayan insanlar bayağı bir sevmiş. Bu tarz oyunları hep oynamak istemişimdir ve şimdi de insanlar beğendiği için bu oyunu oynamak istiyorum. Ama şöyle bir sorun var ki oyunun tutorialı pek iyi değilmiş galiba, yani oynaması benim gibiler için zormuş.

Kısaca, türü hiç bilmeyip/oynamayan birisi bu oyunu sever mi? Oynayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta yazdığım gibi. Türünü hiç oynamadım, bilmiyorum yani, ama oynayan insanlar bayağı bir sevmiş. Bu tarz oyunları hep oynamak istemişimdir ve şimdi de insanlar beğendiği için bu oyunu oynamak istiyorum. Ama şöyle bir sorun var ki oyunun tutorialı pek iyi değilmiş galiba, yani oynaması benim gibiler için zormuş.

Kısaca, türü hiç bilmeyip/oynamayan birisi bu oyunu sever mi? Oynayabilir mi?
İlk savelerinizde zorlana zorlana öğrenirsiniz problem değil ancak oyun şu an erken erişimde olduğu için bir takım savaş içeriklerini eksik olduğunu söyleyenler var.

Eğer bu içeriklere kafanızı takmazsanız oyun akar gider.

2 farklı şekilde ele alayım konuyu, ilki Tür ile olan haşır neşirliğiniz hakkında. Türe aşina değilseniz oyun başlangıcında size çok yardımcı olmuyor, bu sebeple fazla detay barındırdığından öğrenmeniz zaman alabilir bu zaman zarfında oyundan soğuyabilir sıkılabilirsiniz.

İkincisi ise oyun tek bir kişi tarafından yapıldı ve şuan erken erişim sürecinde, bir çok bug hata vesaire barındırabilir ve barındırıyorda, bunlar ne kadar zamanda düzeltilir ne sıklıkla güncelleme alınır tamamen yapan kişiye bağlı. Eğer bu türe geçiş yapmak istiyorsanız bana kalırsa en azından bu oyun biraz ilerleme kaydedene kadar, bu türde kendini kanıtlamış farklı oyunlardan başlangıç yapın derim. Total war serisi , Bannerlord gibi oyunlarla benzerlik gösteriyor.

Tamamlanmamış bir oyuna 15$ ödemenin saçmalık olduğunu düşünüyorum. Oyun betada bile sayılamayacak vaziyette, arkadaşlarımın bana dosya olarak attığı oyun denemeleri seviyesinde.

Hocam oyun erken erişimde, tabikide hatalar buglar olacakda siz tam olarak ne görmüş olabilirsinizki bu oyuna bu kadar agresif çıkış yapıyorsunuz? merak ettim bayağı.

2 farklı şekilde ele alayım konuyu, ilki Tür ile olan haşır neşirliğiniz hakkında. Türe aşina değilseniz oyun başlangıcında size çok yardımcı olmuyor, bu sebeple fazla detay barındırdığından öğrenmeniz zaman alabilir bu zaman zarfında oyundan soğuyabilir sıkılabilirsiniz.

İkincisi ise oyun tek bir kişi tarafından yapıldı ve şuan erken erişim sürecinde, bir çok bug hata vesaire barındırabilir ve barındırıyorda, bunlar ne kadar zamanda düzeltilir ne sıklıkla güncelleme alınır tamamen yapan kişiye bağlı. Eğer bu türe geçiş yapmak istiyorsanız bana kalırsa en azından bu oyun biraz ilerleme kaydedene kadar, bu türde kendini kanıtlamış farklı oyunlardan başlangıç yapın derim. Total war serisi , Bannerlord gibi oyunlarla benzerlik gösteriyor.

ikincisi daha mantıklı gibi eğer olurda manor lordu almazsam diğer türlere bakarım. Ama hala alasım oynayasım var. Bannerlord veya Total War gibi oyunlar pek ilgimi çekmesede, Manor lords biraz daha oynanılabilinir gibi geldi bana.

Güzel gözüküyor ama sanki erken erişim bittiğinde tam surümüyle almak daha mantıklı gibi.

Hocam Tam sürüme geçtiği zaman fiyatının artacağını düşündüğümden şimdi almak istiyorum. Olurda artarsa sonradan pişman olmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı